Виробничо-технологічну практику проходять студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Виробничо-технологічну практику проходять студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права

22 жовт. 2019 Із сайту БКПЕП

Жулянский машинобудівний завод «ВІЗАР» є традиційною базою проходження виробничо-технологічної практики студентами спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Студенти-практиканти мають змогу набути гарного досвіду роботи верстатника (за програмою практики) у виробничому колективі під керівництвом високо кваліфікованих фахівців.


Доброзичлеве відношення, гарні умови праці та проживання гарантують випускникам коледжу добрі перспективи подальшого працевлаштування на цьому підприємстві.

praktika bkpep1

praktika bkpep3

praktika bkpep4

praktika bkpep5

praktika bkpep6

praktika bkpep7

super cina

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.