Науково-розважальні пікніки замість лінійки провели в 12 школі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Науково-розважальні пікніки замість лінійки провели в 12 школі

Але не для всіх учнів. На традиційну лінійку зібрались біля школи перші, п’яті та дев’яті-одинадцяті класи, і вже їх та їхніх батьків і родичів виявилось достатньо, щоб заповнити все шкільне подвір’я. Цього року до школи прийшло аж 129 першокласників, з яких сформували чотири класи.

Після лінійки дехто із старшокласників пішов отримувати підручники, а більшість просто обіймались і робили селфі з друзями та подругами. Такі великі, дорослі, вони навіть якось дисонували зі шкільною обстановкою, їм би вже більше личили якісь університетські або хоча б ліцейні коридори чи аудиторії. Відразу подумалось, що вони будуть відверто нудьгувати у звичних стінах в десятому класі, а потім шалено готуватись до ЗНО в одинадцятому.


Значно логічніше біля школи дивились першачки, які фотографувались з мамами, дідусями та бабусями на газонах та клумбах. Я під’їхав до школи саме в цей момент та став шукати, де ж інші класи проводять науково-розважальні пікніки, які було анонсовано заздалегідь.


Обійшов кругом школи і не побачив ніде звичної картинки для традиційних пікніків – ні покривал на траві, ні мангалів, ні вогнищ. Побачив лише зарослі бур’янами волейбольний та баскетбольний спортмайданчики і футбольне поле з високою некошеною і нетоптаною травою. Ці об’єкти відносяться не до школи, а до сусіднього будівельного ліцею, але якщо вони так використовуються, то, думаю, було б доцільно міській раді їх вилучити в ліцею та передати школі, в якої немає повноцінного спортивного майданчика.


А директор школи Наталія Пудрій розповіла журналісту, що пікніки проходять не біля школи, а по всьому місту. Одні класи пішли до музею, інші - в спортивну школу, кінотеатр чи розважальний центр. Та й прийом їжі, без якого не може дійство називатись пікніком, тепер проходить не у вигляді бутербродів біля вогнища, а у вигляді смачної піци в одному з міських кафе.


Наскільки був присутній науковий компонент у цих пікніках встановити не вдалось, але по фотографіях з «Фейсбуку» видно, що дітям така форма проведення початку навчального року дуже подобається. Але, якщо всі школи міста надумають перейняти ініціативу дванадцятої, то треба буде наперед домовлятись, щоб кафе робили запаси борошна та інших інгредієнтів піци, щоб вистачило на всіх. 

12shkola1

12shkola2

12shkola3

12shkola4

12shkola5

12shkola6

12shkola7

12shkola8

12shkola9

12shkola10

12shkola11

12shkola12

12shkola13

12shkola14

12shkola15

12shkola16

12shkola17

12shkola18

12shkola19

12shkola20

12shkola21

12shkola22

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.