Коли і в який час у бердичівських школах відбудеться Перший дзвоник — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Коли і в який час у бердичівських школах відбудеться Перший дзвоник

Залишається менше тижня до початку навчального року, коли діти почнуть ходити до школи залишивши позаду літні канікули та тримісячний відпочинок. Перед початком навчання, традиційно, у всіх школах проходить свято Першого дзвоника, або ж, як усі звикли ще називати урочиста «лінійка». Цього дня на школярів чекає завжди перший урок на задану тему, зустріч зі своїми вчителями та однокласниками, з якими так і хочеться поділитися розповідями про відпочинок.

Та цьогоріч 1 вересня припадає на неділю і батьки школярів розраховували, що свято буде перенесено на понеділок, 2 вересня, і одразу ж після «лінійки» діти приступлять до навчання. Тим більше, що у багатьох областях України саме таке рішення і було прийняте.


У Бердичеві управління освіти і науки вирішило не відходити від традиції і провести свято Першого дзвоника у загальноосвітніх навчальних закладах міста у неділю. Вже навіть був сформований графік проведення свята по школах із вказаним часом початку урочистої «лінійки», який у кожній школі дещо відрізняється.


Начальник управління освіти і науки Світлана Басюк надала сьогодні цей графік, проте зазначила, що можливі зміни у ньому, які будуть відомі ближче до вечора. Справа у тому, що на адресу міського голови, управління освіти і науки та директорів шкіл надійшло звернення від християнських церков Бердичева, які просять перенести свято з 1 вересня на 2 вересня. Причиною цього є те, що у неділю багато християн відвідують церкви і собори, де проходить служба. Цієї ж неділі у храмах проходитимуть Богослужіння з нагоди благословення дітей на новий навчальний рік та посвячення шкільного приладдя.


Текст звернення був розміщений у соціальній мережі «Фейсбук». А Світлана Басюк вказала, що заплановано нараду, де і вирішуватимуть це питання. Поки що розміщуємо попередній розклад Першого дзвоника у загальноосвітніх школах міста. Якщо будуть зміни, постараємося заздалегідь попередити бердичівлян та внести правки.

rozkladdzvinok

zvernennyztserkov

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.