Як бердичівські навчальні заклади склали ЗНО. Рейтинг — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Як бердичівські навчальні заклади склали ЗНО. Рейтинг

Нарешті можна дізнатися, як навчальні заклади Житомирської області склали цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання та які місця в таблиці посіли окремі школи, гімназії, ліцеї, коледжі конкретного міста та району.

Таку інформацію, як і кожного року, оприлюднив сайт Освіта.ua. У рейтинг увійшли ті загальноосвітні школи,  які зайняли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.


Вихідними даними були взяті результати ЗНО випускників шкіл, а рейтинговий бал отримано завдяки середньому значенню балів ЗНО учасників тестування з усіх предметів та врахуванню загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.


Щодо Бердичева та Бердичівського району, то Гуманітарна гімназія №2 цього року знову лідирує і займає перше місце серед 324 навчальних закладів області. Детальніше ознайомитися з результатами та побачити, на яких місцях розташувалися інші школи, ПТУ та коледжі нашого міста, можна в таблиці нижче.

reiting

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.