Студенти БКПЕП презентували експозицію робіт у міській бібліотеці — РІО Бердичів

Четвер, 22 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Студенти БКПЕП презентували експозицію робіт у міській бібліотеці

27 трав. 2019 З сайту БКПЕП

23 травня 2019 року в Бердичівській центральній міській бібліотеці було презентовано експозицію виробів студентів гуртка «Художнє та ювелірне литво», у яких вони органічно поєднали сучасні металургійні технології з власною мистецькою творчістю та виробів студентів спеціалізації «Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні», які займаються комп’ютерним моделюванням з подальшою матеріалізацією моделей на 3D принтері.

Викладачі та студенти коледжу розповіли присутнім школярам про особливості навчання у коледжі, про широкі можливості студентів для реалізації своїх творчих здібностей у гурткової роботи.

Було зазначено, що гурткова робота здійснюється по різноманітним напрямам, від гуманітарних до технічної творчості, і студент завжди може знайти щось до душі, що відповідає його здібностям та інтересам.

litvo1

litvo2

litvo3

litvo4

litvo5

litvo6

litvo7

litvo8

litvo9

super cina

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.