Студенти БКПЕП презентували експозицію робіт у міській бібліотеці — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Студенти БКПЕП презентували експозицію робіт у міській бібліотеці

27 трав. 2019 З сайту БКПЕП

23 травня 2019 року в Бердичівській центральній міській бібліотеці було презентовано експозицію виробів студентів гуртка «Художнє та ювелірне литво», у яких вони органічно поєднали сучасні металургійні технології з власною мистецькою творчістю та виробів студентів спеціалізації «Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні», які займаються комп’ютерним моделюванням з подальшою матеріалізацією моделей на 3D принтері.

Викладачі та студенти коледжу розповіли присутнім школярам про особливості навчання у коледжі, про широкі можливості студентів для реалізації своїх творчих здібностей у гурткової роботи.

Було зазначено, що гурткова робота здійснюється по різноманітним напрямам, від гуманітарних до технічної творчості, і студент завжди може знайти щось до душі, що відповідає його здібностям та інтересам.

litvo1

litvo2

litvo3

litvo4

litvo5

litvo6

litvo7

litvo8

litvo9

super cina

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.