Вже завтра, 21 травня, бердичівські школярі здаватимуть перше ЗНО — РІО Бердичів

Субота, 23 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Вже завтра, 21 травня, бердичівські школярі здаватимуть перше ЗНО

Уже з завтрашнього дня, 21 травня, в Україні розпочинаються ЗНО – 2019. Усі ті, хто цьогоріч планували вступати до вищих навчальних закладів, щоб здобути освіту та отримати омріяну професію, пройшли реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з обов’язкових предметів і додатково тих, які потрібні для вступу до конкретного інституту чи університету.

Для декого з бердичівських школярів цей важливий крок до майбутнього навчання не є незвіданим, адже усі бажаючі мали змогу пройти пробне ЗНО, щоб спробувати свої сили, перевірити свої знання, побачити, як проходить процес здачі іспитів та результати власної підготовки, самостійно чи, як нині вже традиційно заведено, за допомогою репетиторів.


Першим ЗНО для бердичівлян, як і для всіх українців, є математика. У нашому місті воно проходитиме в 3-х загальноосвітніх школах, про що повідомляється на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, до якого входить Вінницька, Хмельницька та Житомирська області.
Здаватимуть іспити з математики школярі в Спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка (вул. Європейська, 51), Навчально-виховному комплексі "Школа-гімназія-ліцей" №10 (вул. Семенівська, 4) та Загальноосвітній школі I-III ступенів №12 (вул. Одеська, 45).


Кожен учасник має з’явитися до пункту здачі зовнішнього незалежного оцінювання із самостійно роздрукованим запрошенням-перепусткою, яке містить інформацію про дату, місце та час проведення тестування з навчального предмета, та пред’явити його. Наступним обов’язковим предметом ЗНО для школярів буде українська мова та література, тести з якої учасники складатимуть 23 травня.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.