У бердичівському училищі змагалися майбутні електромонтери — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У бердичівському училищі змагалися майбутні електромонтери

08 квіт. 2019 Професійно-технічне училище №4 Бердичева

03 квітня 2019 року на базі навчально-практичного центру з професій електротехнічного напряму ПТУ №4 м. Бердичева проведено обласний етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Конкурс проходив у два етапи – теоретичний полягав у перевірці знань учнів з електротехніки, матеріалознавства, спецтехнології та електробезпеки, учасники виконували тести на персональних комп`ютерах.
Практичне завдання учні виконували на підготовлених робочих місцях, складали схему реверсивного пуску асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором за допомогою двох магнітних пускачів. Переможці професійних навчальних закладів ЖППЛ, ЦПТО, ОПЛ, МПЛ, КПАЛ та ПТУ № 4 м. Бердичева змагалися за право називатися кращим з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».


За загальним підсумком місця були розподілені таким чином: перше місце посів Білоус Віктор, учень ПТУ № 4 м. Бердичева, на другому місці – Поліщук Дмитро, учень Овруцького професійного ліцею, третє місце зайняв Кучицький Владислав, учень Малинського професійного ліцею.
Колектив ПТУ № 4 м. Бердичева щиро вітає Віктора, який гідно захистив честь училища, з перемогою, зичить нових звершень на шляху професійного становлення.

elektromonter 1

elektromonter 1

elektromonter 2

elektromonter 3

elektromonter 4

elektromonter 5

elektromonter 6

elektromonter 7

elektromonter 9

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.