В Бердичівському педколеджі пройшла декада музично-теоретичних дисциплін — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичівському педколеджі пройшла декада музично-теоретичних дисциплін

04 квіт. 2019 Оксана Федорівна Літкович

Плідно, інноваційно та креативно пройшла декада комісії музично-теоретичних дисциплін, яка тривала з 20 по 29 березня під гаслом «Забезпечення високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання».

Дійсно, викладачі комісії велику увагу приділяють духовно-інтелектуальному розвитку особистості, підвищують професійну компетентність студентів, створюють усі умови для збагачення внутрішнього уявлення про високі людські ідеали та любов до всього прекрасного.


Педагоги постійно в творчих пошуках, мають високий потенціал викладання, віддані педагогічній професії та музичному мистецтву.


Протягом декади ПЦК викладачі змогли показати свою професійну педагогічну майстерність в усіх сферах роботи з використанням різноманітних інноваційних технологій навчання.


Лекція-концерт на тему «Йоган Штраус – король вальсу» відкрила насичену декаду ПЦК музично-теоретичних дисциплін.


Продовжили декаду відкриті заняття. Педагоги демонстрували свої досягнення та методичні надбання: використання міждисциплінарної інтеграції в процесі підготовки на дисципліні «Гармонія» (викладач – Літкович О.Ф.); застосування орф-підходу під час формування ритмічного чуття на заняттях «Сольфеджіо» (викладач – Мельник Н.О.); розвиток методики проектування, створення проблемно-пошукових ситуацій у процесі формування професійної компетентності на занятті з «Методики музичного виховання в ДНЗ» (викладач – Радовець Н.Г.); казковий, феєричний нетрадиційний підхід у вивченні оперної творчості М. Римського-Корсакова на занятті з «Музичної літератури» (викладач – Романська Ю.Є.). Усі викладачі вміло використовували пізнавальні завдання та застосовували ІКТ – це активізовувало такі якості студентів, як ініціативність, самостійність, здатність до творчого мислення, активність.


Крім того, викладачі ПЦК є ініціаторами та засновниками проведення щорічного квесту з музично-теоретичних дисциплін, який і цьогоріч відбувся в музичній школі м. Бердичева. Цікава пізнавальна вікторина, нетрадиційні завдання з елементарної теорії музики дозволили показати високий рівень знань учнів та нове сучасне бачення у викладанні музично-теоретичних дисциплін викладачів ПЦК.


Творча зустріч із музикантами-практиками міста на тему «Методики та технології організації музичної діяльності дітей в інклюзивних групах ЗДО» пройшла творчо та креативно. Студенти відділення «Музичне мистецтво» мали змогу бути активними учасниками процесу.


На засіданні круглого столу викладачів ПЦК були визначені нові шляхи впровадження інтеграційного принципу навчання на заняттях музично-теоретичного циклу, акцентовано увагу на важливості використання ІКТ у формуванні компетентнісного фахівця-музиканта; викладачі Лінчук В.В. та Літкович О.Ф. продемонстрували презентацію електронного портфоліо викладача з усіма гіперпосиланнями та відеофрагментами своєї роботи за атестаційний період.


На завершення декади ПЦК було проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів у стінах Бердичівського педагогічного коледжу. Учні загальноосвітніх та музичних шкіл м. Бердичева та м. Козятина мали змогу познайомитися з навчальним закладом, відчути себе студентами, взяти участь в орф-оркестрі з використанням налаштованих музичних трубок.


Оксана Федорівна Літкович, голова предметно-циклової комісії викладачів музично-теоретичних дисциплін

derada1

derada2

derada3

derada4

derada5

derada6

derada7

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.