З випускниками БКПЕП зустрілися офіцери ОК "Північ" — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

З випускниками БКПЕП зустрілися офіцери ОК "Північ"

01 квіт. 2019 Прес-служба 26 абр

Офіцери ОК "Північ" зустрілися з випускниками Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права і обговорили з ними перспективу майбутнього працевлаштування.

Звичайно, червоною ниткою розмови стала служба за контрактом у Збройних силах України.
Були розглянути, як позитивні сторони служби в українському війську, так і невирішені, поки що, проблеми, які не дають можливості армії стати безспірним лідером на ринку праці.


Однак, без сумніву, було визнано, що процес реформування та розбудови Збройних сил України не припиняється. Він триває і військова служба дійсно набуває гідного не тільки патріотичного, але й соціально-економічного значення.


Дехто з випускників, які твердо визначились зі своїм найближчим майбутнім, відверто зізналися, що не бачать свою кар'єру, як військового. Однак дехто з юнаків та дівчат все ж таки мають намір спробувати себе у ролі захисників України.

ofitseri1

ofitseri2

ofitseri3

ofitseri4

ofitseri5

ofitseri6

ofitseri8

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.