З потенційними випускниками шкіл Бердичівщини говорили про майбутнє — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

З потенційними випускниками шкіл Бердичівщини говорили про майбутнє

У вівторок, 12 березня 2019 року, в актовій залі Бердичівської районної адміністрації відбувся профорієнтаційний захід «Армія з народом», який був організований за сприяння відділу освіти Бердичівської РДА та у співпраці з Житомирським військовим інститутом імені Корольова, за участі Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату.


У залі були присутні 220 здобувачів освіти району. Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як у своєму звернені до учнів району підкреслив те, що Україні на разі необхідні гарно навчені військові кадри.


До майбутніх випускників звернулась начальник відділу освіти Оксана Деліу, яка наголосила на необхідності кожному випускнику зробити вибір своєї майбутньої професії, та як це може відобразитися на подальшій долі юнаків та дівчат.
Старший офіцер відділення комплектування, молодший лейтенант Фелікс Козінський запросив майбутніх випускників здобувати освіту не тільки у військових вузах, а й вступати до лав української армії.


Під час виступу представника ЖВІ імені С. П. Корольова, майора Костянтина Костіна, юні здобувачі освіти почули умови для вступу, перелік майбутніх професій, познайомилися з студентами військового вузу. А окрасою зустрічі були музичні номери від оркестру та виступ інструментального ансамблю від представників вищого навчального закладу.
Прес-служба РДА

vipusk1

vipusk2

vipusk3

vipusk4

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.