Школа природи в Красівці – це вам не бла-бла, а реальний план — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Школа природи в Красівці – це вам не бла-бла, а реальний план

Саме так на своїй сторінці у Фейсбук написав директор Красівської школи Юрій Балюк:


«Заняття із садівництва. Опрацьовуємо зимове щеплення після цікавого історичного екскурсу появи вегетативного щеплення, про глобальне потепління теж поговорили. І все завдяки нашому помічнику та благодійнику Леоніду Киришевскому. Школа природи в Красівці - це вам не бла-бла, а реальний план. Ех, побільше б однодумців...»


Ми вже не раз писали про здобутки Красівської школи , яка знаходиться у Семенівській ОТГ, та її директора Юрія Балюка, тому щиро зраділи цій публікації, яка свідчить про те, що вчителі та учні «Школи природи» не зупиняються на досягнутому.


Телефоном Юрій розповів, що на пришкільній земельній ділянці планують закласти справжній маточник високопродуктивних саджанців плодових дерев і кущів. Восени тут вже посадили першу партію з семи десятків плодових дерев, кущів малини, смородини та невеличку ділянку полуниці. Цю роботу планують продовжити весною, щоб за кілька років саджанців вистачало вже не тільки для посадки у шкільному садку, а й на продаж. Адже, діти повинні самі відчути і радість від продуктивної праці, і радість від фінансової винагороди за таку працю.


Серйозну допомогу школі згодився надати колишній бердичівський банкір, а нині майже професійний агроном Леонід Киришевський. Він надав школі низькорослі підщепи і, найголовніше, особисто погодився навчати дітей та вчителів цій непростій справі. Так, нещодавно, на занятті гуртка органічного землеробства діти тренувались проводити зимове щеплення. Учням 7, 8 та 10 класу було важко впоратись з садовим ножем та зробити акуратні зарізи на живцеві, але вони охоче намагалися спробувати ще і ще.


Будемо сподіватись, що однодумці у Юрія Балюка все-таки знайдуться, і його «школа природи» стане справжньої колискою для навчання і виховання спеціалістів та патріотів рідного краю.

1Balyuk3

1Balyuk4

1Balyuk5

1Balyuk6

1Balyuk7

1Balyuk81Balyuk9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.