День відкритих дверей для майбутніх студентів відбувся у Бердичівському медколеджі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

День відкритих дверей для майбутніх студентів відбувся у Бердичівському медколеджі

13 лют. 2019 З сайту Бердичівського медичного коледжу

9 лютого 2019 року в Комунальному вищому навчальному закладі «Бердичівський медичний коледж» відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів.

grafik

Про переваги навчання в нашій «Alma mater», а також про перспективи розвитку закладу розповіла перший заступник директора Педоренко Н.В.
Всі охочі ознайомилися з роботою медичного коледжу, викладачами, студентством та матеріально-технічною базою закладу.


З метою санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики раку молочної залози, студенти відділення «Лікувальна справа» підготували для присутніх міні-лецію на тему:«Самообстеження молочних залоз».
Слухачі курсів «Основи косметології» провели майстер-клас по догляду за шкірою обличчя.


Абітурієнти, які з різних причин не змогли бути присутніми під час проведення даного заходу, мають можливість відвідати День відкритих дверей 23 березня 2019 року.

vidkritidveri1

vidkritidveri2

vidkritidveri4

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.