Бердичівські школярі вже можуть реєструватися для здачі пробного ЗНО — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські школярі вже можуть реєструватися для здачі пробного ЗНО

Починаючи з 8 січня взяла свій старт реєстрація школярів для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яку можна оформити на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учні бердичівських шкіл кожного року беруть участь у пробному тестуванні, обираючи для себе той шкільний предмет, з якого хотіли б перевірити власні сили, аби знати, над чим варто попрацювати задля успішної здачі ЗНО для вступу у вищі навчальні заклади. Велика частина юнаків і дівчат здають пробне тестування ще й для того, аби розуміти, як проходить процедура ЗНО, побачити, як виглядає тестовий зошит тощо.


Проходження пробного тестування є платним, а вартість встановлює регіональний центр якості освіти. Після того, як школяр зареєструється, створивши особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру (Бердичів, як і вся Житомирська область, відноситься до Вінницького регіонального центру якості освіти), учасникам надаються квитанції для оплати обраного тесту. Після оплати учасникам нададуть електронне запрошення-перепустку з вказаним часом і місцем проведення ЗНО.


Пробне тестування школярі зможуть здавати з української мови та літератури – 16 березня 2019 року, а також з таких предметів (один на вибір), як історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанської, німецька та французька мови. Результати здачі пробного тестування учні бердичівських шкіл зможуть дізнатися до кінця березня.


Знайти свій регіональний центр якості освіти та зареєструватися в ньому бажаючі взяти участь у пробному ЗНО можуть, зайшовши на сайт Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триває до 31 січня.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.