Зустріч студентів БКПЕП з поетом-земляком Михайлом Пасічником — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Зустріч студентів БКПЕП з поетом-земляком Михайлом Пасічником

08 лист. 2018 Інформація з сайту БКПЕП

У вівторок, 6 листопада, у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права студенти другого курсу зустрілися поетом, письменником, публіцистом, Почесним громадянином Бердичівського району, Заслуженим діячем мистецтв України Михайлом Пасічником.

Поспілкуватися з видатним земляком прийшли студенти, що цікавляться літературою, яким притаманні співпереживання, багата уява, молодь, котра має талант писати, для якої «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Для них, незважаючи на суцільну «комп’ютеризацію» життя, поезія залишається невід’ємною складовою їхнього життя.

Асенизатор


Під час зустрічі з письменником говорили на різні теми: від природи і кохання до філософських узагальнень. Щиро, натхненно, вибухово Михайло Пасічник розповідав про рідний край, про морально-етичні проблеми сьогодення, про болючі втрати на Сході України. І студенти, молоде покоління, розуміли поета. Це не дивно, адже своїми проникливими творами він спонукає читача замислитися над такими вічними поняттями, як сенс життя, плинність часу, всепереможна сила любові.

Інформація з сайту БКПЕП

pasichnik

pasichnik1

pasichnik2

pasichnik3

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.