Семенівська ОТГ на Бердичівщині отримала ще один шкільний автобус — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Семенівська ОТГ на Бердичівщині отримала ще один шкільний автобус

Хоча слово «отримала» буде не зовсім точним, адже з бюджету громади на нього було витрачено 30% вартості, а інші 70% коштів – з державного бюджету.


Всього на Житомирщині минулого тижня придбали ще 20 нових автобусів для шкільного автопарку.
За новеньким автобусом в Житомир з Семенівки поїхала ціла делегація на чолі з коловою ОТГ Наталією Семенюк та її заступником з гуманітарних питань Людмилою Колесник.
Колись діти називали автобуси з великими дзеркалами по обидва боки «автобусами з вушками». А тепер шкільним автобусам намалювали ще й очі та ротик, тому й не дивним буде, якщо незабаром вони отримають ще й свої власні імена. І замість Семенівка 1-2-3 буде звучати: «Колобок» приїхав своєчасно, а «Бджілка» трохи спізнюється».

avtobus1

avtobus4

avtobus5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.