Дебют першокурсника відбувся у Бердичівському педагогічному коледжі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Дебют першокурсника відбувся у Бердичівському педагогічному коледжі

30 жовт. 2018 Комітет інформації та зв’язків з громадськістю Студентської ради коледжу

Ти – першокурсник Бердичівського педагогічного?

Значить тобі пощастило вдвічі більше, ніж іншим. Адже ти потрапив не просто у навчальний заклад, де отримаєш якісну освіту та професію, ти потрапив у справжню родину, де тебе поважають, цінують, розуміють, тут ти маєш змогу розвиватися, пробувати себе у різних діяльностях, бути активним творцем свого студентського життя, в якому кожен день незабутній і неповторний.


А нагоду заявити про себе та свої здібності першокурсники коледжу отримали вже цими днями. І відбулося це на вечорі знайомств під назвою «Дебют першокурсника», де групи нового набору презентували себе, урочисто складали клятву студента коледжу та отримали студентські квитки.

debut1

debut3

debut4

debut5

debut6

debut7

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.