Старшокласники району знайомились з професіями бердичівських коледжів та училищ — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

Старшокласники району знайомились з професіями бердичівських коледжів та училищ

29 жовт. 2018 Відділ освіти Бердичівської районної державної адміністрації

25 жовтня у МПК м. Бердичева відбувся профорієнтаційний захід «Парад професій», організований Бердичівським центром зайнятості.

Старшокласники нашого району мали змогу познайомитися із різноманіттям спеціальностей БКЕПП, медичного та педагогічного коледжів, харчового ліцею та інших навчальних закладів міста Бердичева І, ІІ рівнів акредитації. Цікавими були презентації професій Хмельницького університету прикордонної служби та Уманського педагогічного університету.

Для учнів викладачі та студенти проводили різноманітні вікторини, конкурси, майстер-класи, а гарний настрій усім присутнім подарував яскравий концерт.

Щира вдячність організаторам заходу за проведену профорієнтаційну роботу та адміністраціям шкіл за організацію дітей на даний захід.

 

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.