Студентам Бердичівського коледжу промисловості економіки і права поставили «тавро» на лобі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Студентам Бердичівського коледжу промисловості економіки і права поставили «тавро» на лобі

23 жовт. 2018 Власкор

Але, не всім, а лише тим першокурсникам, які на минулому тижні пройшли офіційно-жартівливу процедуру «посвячення в студенти».

Про це можна дізнатись з офіційного сайту коледжу.

Якщо ти став студентом коледжу офіційно, склавши вступні екзамени, то це ще не все. Ти повинен пройти процедуру «посвяти» у студенти відповідно до спеціальності.

18 жовтня 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли успішно таку процедуру, організовану студентами ІІІ курсу.

Надовго запам’ятаються конкурси-розваги на право називатися студентами-фінансистами. Всі студенти групи Ф-119 витримали «посвяту».
Знайомство із старшокурсниками, гумористичні завдання, здоровий дух змагань, смачні торти – все це стало здобутком новачків і поєднало в одну дружну студентську сім’ю молодь.

Такої ж доброї традиції посвячувати першокурсників Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права у студенти дотримуються і на інших спеціальностях.

Так, третьокурсники групи А-322 з наставником групи Чайло В.М. підготували та провели свято для першокурсників спеціальності «Облік та оподаткування», яке відбулося в актовій залі гуртожитку.

Старшокурсники цікаво і переконливо доводили, що професія бухгалтера престижна, підкріплюючи свої слова відеоматеріалами.


Для своїх юних колег вони підготували розважальні конкурси та запитання вікторини. Першокурсники гідно справились із випробуванням і довели, що вони будуть активними, творчими, артистичними студентами.


Кульмінацією свята було прийняття клятви студента та одержання символічного студентського квитка.

posvyata

posvyata1

posvyata2

posvyata3

posvyata4

posvyata5

posvyata6

posvyata7

posvyata8

posvyata9

posvyata10

aloka

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.