Студентам Бердичівського коледжу промисловості економіки і права поставили «тавро» на лобі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Студентам Бердичівського коледжу промисловості економіки і права поставили «тавро» на лобі

23 жовт. 2018 Власкор

Але, не всім, а лише тим першокурсникам, які на минулому тижні пройшли офіційно-жартівливу процедуру «посвячення в студенти».

Про це можна дізнатись з офіційного сайту коледжу.

Якщо ти став студентом коледжу офіційно, склавши вступні екзамени, то це ще не все. Ти повинен пройти процедуру «посвяти» у студенти відповідно до спеціальності.

18 жовтня 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли успішно таку процедуру, організовану студентами ІІІ курсу.

Надовго запам’ятаються конкурси-розваги на право називатися студентами-фінансистами. Всі студенти групи Ф-119 витримали «посвяту».
Знайомство із старшокурсниками, гумористичні завдання, здоровий дух змагань, смачні торти – все це стало здобутком новачків і поєднало в одну дружну студентську сім’ю молодь.

Такої ж доброї традиції посвячувати першокурсників Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права у студенти дотримуються і на інших спеціальностях.

Так, третьокурсники групи А-322 з наставником групи Чайло В.М. підготували та провели свято для першокурсників спеціальності «Облік та оподаткування», яке відбулося в актовій залі гуртожитку.

Старшокурсники цікаво і переконливо доводили, що професія бухгалтера престижна, підкріплюючи свої слова відеоматеріалами.


Для своїх юних колег вони підготували розважальні конкурси та запитання вікторини. Першокурсники гідно справились із випробуванням і довели, що вони будуть активними, творчими, артистичними студентами.


Кульмінацією свята було прийняття клятви студента та одержання символічного студентського квитка.

posvyata

posvyata1

posvyata2

posvyata3

posvyata4

posvyata5

posvyata6

posvyata7

posvyata8

posvyata9

posvyata10

aloka

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.