Педагоги та юннати Бердичівщини організували виставку-ярмарок «Осінні фантазії - 2018» — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Педагоги та юннати Бердичівщини організували виставку-ярмарок «Осінні фантазії - 2018»

22 жовт. 2018 Відділ освіти Бердичівської районної державної адміністрації

17 жовтня 2018 року на базі районної бібліотеки відбувся підсумок традиційної виставки – ярмарки педагогічної та юннатівської творчості «Осінні фантазії - 2018», яка діяла з 5 жовтня з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих надбань українського народу.

На виставці було представлено роботи педагогів та учнів майже усіх шкіл, керівників гуртків та їх вихованців районного Будинку дитячої та юнацької творчості.


Усіх учасників і журі приємно вразили своєю неповторністю, вишуканістю, оригінальністю та високою виконавською майстерністю роботи Ольги Миколаївни Мельник (Озадівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Аліси Юріївни Гостяєвої (Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст.), Людмили Анатоліївни Степанчук (Ст. Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Катерини Василівни Чехівської (Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Наталії Миколаївни Довгалюк (Райківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ірини Миколаївни Панчук (Садківська ЗОШ І-ІІ ст.), Миколи Павловича Каченюка (МалосілківськаЗОШ І-ІІ ст.), Ольги Сергіївни Шембарецької (Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ст.), педагогів та їх вихованців Половецької ЗОШ І-ІІІ ст., Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст., Мирославської ЗОШ І-ІІІ ст., Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст., Швайківської ЗОШ І-ІІІ ст., Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Рейської ЗОШ І-ІІІ ст., Великоп?ятигірської ЗОШ І-ІІ ст., Никонівської ЗОШ І-ІІ ст., Слободищанської ЗОШ І-ІІ ст.


Найбільше робіт представлено у номінаціях: «Ошибана та колажі з природного матеріалу», «Нове життя старим речам», «Флористика».


Кращі роботи будуть представлені на обласній виставці-конкурсі «Осінні фантазії», яка відбудеться 24-25 жовтня 2018 року в м. Житомир на базі КЗПО «Обласний центр ДЮТ».

biblio 0

biblio 2

biblio 3

biblio 4

biblio 5

biblio 6

biblio 7

biblio 8

biblio 9

aloka

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.