В Райгородоцькій школі на Бердичівщині облаштовано мультимедійний простір — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Райгородоцькій школі на Бердичівщині облаштовано мультимедійний простір

10 вер. 2018 Прес-служба Бердичівської РДА

Житомирська область є учасником освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

В Бердичівському районі за проектом Фонду та в межах пілотного проекту Новий освітній простір, у Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів облаштовано Медіатеку – простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, зокрема й учнів з особливими освітніми потребами.


Медіатека – мультимедійний простір для навчання, роботи і обміну думками.
Сьогодні складно уявити, що лише три місяці тому на місці красуні-медіатеки був звичайний шкільний кабінет обслуговуючої праці.
Саме за сприяння голови обласної державної адміністрації І.П. Гундича, при умові співфінансування ( 50:50) з місцевого бюджету, виділено кошти в сумі 180 тис. грн. на облаштування медіатеки в Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів на які було здійснено ремонт приміщення, придбано 4 ноутбуки, 1 smart -TV, БФП, мішки-крісла, стелажі, робочий стіл та стільці.


Приміщення медіатеки – це простора кімната, сучасний дизайн і мінімум меблів – лише найпотрібніше. Тут можна працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати у роботі диски, великий екран, дошку та інші інноваційні технології. Медіатека – мультифункціональна. Її можна використовувати як дискусійний клуб, як місце для кінопоказів, літературних вечорів, засідань мовних клубів, індивідуальної та колективної роботи.


Медіатека стане інтерактивним центром опорної школи, що дасть можливість учням брати участь у заходах, використовувати різноманітні ресурси, включаючи Інтернет, електронні книги, інтерактивні програми вивчення іноземних мов, комп’ютерні технології.


Оснащення матеріально-технічної бази Райгородоцької школи продовжується. З районного бюджету виділено кошти у сумі 145 тис. грн. для ремонту кабінетів математично-природничого циклу (математики і біології) у Райгородоцькій ЗОШ І-ІІ ступенів.


Бердичівська райдержадміністрація дякує голові обласної державної адміністрації Гундичу І.П. за сприяння у виділені коштів у сумі 170 тис. грн.. на проведення ремонту в даних кабінетах.
І ось на передодні Дня знань ремонт кабінетів завершено і діти мають можливість працювати в оновлених світлих кабінетах, які відповідають санітарним вимогам до їх відкриття.

mediateka 1

mediateka 2

mediateka 3

mediateka 4

mediateka 5

mediateka 6

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.