Прокурори Житомирщини привітали випускників Бердичівської школи-інтернату із закінченням навчання — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Прокурори Житомирщини привітали випускників Бердичівської школи-інтернату із закінченням навчання

31 трав. 2018 Прес-служба прокуратури Житомирської області

Шефство колективу прокуратури Житомирської області над вихованцями Бердичівської школи-інтернату триває вже декілька років поспіль. А тому визначні події у житті навчального закладу, та й особисті свята учнів, зокрема, дні народження, вже за традицією, відбуваються за участю прокурорів.

Цього разу поїздка до школи-інтернату також пов’язана із ключовою подією у випускному класі - 11 дітей із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування  закінчили навчання та вирушать у самостійне життя.
Кожний з них вже обрав собі професію до душі – хто мріє здобути фах педагога (зокрема, вчителя фізичного виховання), хто – вивчитися на агронома, а кому подобаються виробничі професії з деревообробки та токарної справи.
За дорученням прокурора Житомирської області Любомира Війтовича, привітала вихованців із закінченням навчання та початком нового етапу у житті начальник відділу ювенальної юстиції Оксана Кайданович.


Керівник структурного підрозділу прокуратури області побажала випускникам найголовнішого - успішно пройти ЗНО, продемонструвати високий рівень набутих у школі-інтернаті знань, набрати якнайвищі бали та вступити до омріяного навчального закладу.


Також від колективу прокуратури області діти отримали подарунки - сучасні мобільні телефони, які стануть не тільки засобом зв'язку, а й сприятимуть у підготовці до майбутніх іспитів.   


Для подальшого святкування випуску вихованці школи-інтернату також обрали нестандартну програму - найближчим часом поїдуть до Києва, де на них чекає не лише прогулянка на катері по Дніпру, а й одержання сертифікатів за успішне закінчення дворічної дистанційної програми при Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, що діє для випускників шкіл.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.