Освіта — РІО Бердичів

П'ятниця, 26 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Освіта

Про це батькам вихованців цього понеділка сповістили по телефону. Вже у вівторок дитсадок №26 офіційно перейшов на дистанційну форму роботи.

Відбулася презентація телепрограм проєкту «Ми в ефірі плюс», який об’єднав дітей соціально вразливих категорій із різних регіонів України, у тому числі – з Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Во все года книга была и остается лучшим подарком. Главное, подобрать идеальный вариант для того, кому она предназначена, и можно быть уверенным, что такой презент обязательно придется по вкусу адресату. Особенно, если адресат этот – ребенок. Все мы, будучи детьми, любили окунаться в мир волшебства, слушая сказку на ночь, или каждый раз узнавать что-то новое во время дневных забав, в основе которых была интересная книга. Подбирали ее нам родители, и теперь мы, имея своих сыновей и дочек стремимся привить им любовь к чтению, тщательно выбирая литературу согласно их возраста и предпочтений.

А точніше, 49 тисяч 500 гривень. Інформацію про це було вчора оприлюднено на порталі «Прозоро».

 

«Фонд державного майна України ініціює відновлення функціонування закладів дошкільної освіти за призначенням», - таку новину опублікував на своєму сайті цей державний орган.
В Бердичеві теж є будівлі, де раніше працювали дитсадки, а нині їх займають державні та комунальні органи. Наприклад, податкова інспекція, бухгалтерія міськВО чи початкове відділення 6 школи. Чи буде стосуватись ініціатива фонду держмайна саме цих будівель, поки що невідомо.

 

Довгоочікувана не лише для дітей, які скучили за «живим» спілкуванням, уроками в школі та звичним проведенням часу у навчальних закладах, а й для батьків, які в силу наявності роботи аж ніяк не мали змогу контролювати навчання дітей і допомагати, подія нарешті настала. Після зимових канікул на новорічно-різдвяні свята та встановленого Урядом більш ніж двотижневого локдауну, у понеділок, 25 січня, діти приступили до навчання не дистанційного, а у школах, за партами. Щоправда поки незрозуміло, чи буде звичне викладання предметів в класах чергуватися із предметами у дистанційному режимі вдома, як це було в попередньому семестрі (трудове навчання, фізкультура, мистецтво…), бо школярі навчаються сьогодні лишень другий день, але навіть це радує більшість дітей і дорослих.

Інформацію про це на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала голова селищної ради Ірена Лісова:

 

Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні.

«Творче виховання – то річ не тільки надзвичайно важлива, але і незвичайно трудна. Слушно її назвали «мистецтвом мистецтв» і «знанням усякого знання». До 21-го року ти повинен знайти себе, бо складаєш основу свого життя, а друге – це отримати фах, який приносить відчуття реалізації та користь для народу. Саме в юності ти закладаєш основу свого життя»…
Зі «Щоденника думок»
Митрополита Андрея Шептицького

4 грудня в навчально-виховному комплексі «школа-гімназія-ліцей» №10 м. Бердичева відбулася довгоочікувана зустріч з тренерами проєкту Демократична школа.

Якою має бути сучасна освіта та як усім учасникам навчального процесу доводиться пристосовуватись до реалій сьогодення, говорили цієї п’ятниці у Бердичеві. У міськвиконкомі відбулась прес-конференція за результатами проведеного позапланового аудиту Бердичівського міського ліцею №15.

Учні найбільшого навчального закладу колишнього Бердичівського району відучора перейшли на дистанційну форму навчання, а приміщення гімназії пройшло дезінфекційну обробку спеціалістами санітарно-епідеміологічної служби.

Сучасний ритм життя диктує свої правила й іноді «за парти» сідають навіть ті, хто раніше навіть не уявляв, що доведеться знову вчитися.

На це нещодавно місто отримало субвенцію з обласного бюджету в розмірі 1 мільйон 177 тисяч 798 гривень «на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.»

З метою підвищення освітнього рівня та професійної майстерності майбутніх педагогів 30 жовтня 2020 року на відділенні «Музичне мистецтво» було проведено фестиваль-конкурс музичних колекцій «Piano storytelling». Захід організувала предметно-циклова комісія викладачів гри на фортепіано в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.