Освіта — РІО Бердичів

Освіта

Сучасний ритм життя диктує свої правила й іноді «за парти» сідають навіть ті, хто раніше навіть не уявляв, що доведеться знову вчитися.

На це нещодавно місто отримало субвенцію з обласного бюджету в розмірі 1 мільйон 177 тисяч 798 гривень «на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.»

З метою підвищення освітнього рівня та професійної майстерності майбутніх педагогів 30 жовтня 2020 року на відділенні «Музичне мистецтво» було проведено фестиваль-конкурс музичних колекцій «Piano storytelling». Захід організувала предметно-циклова комісія викладачів гри на фортепіано в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

У понеділок, 09 листопада, усі бажаючі українці, і бердичівляни не є винятком, мають змогу долучитися до написання Радіодиктанту національної єдності, тим самим перевіривши свої знання з української мови та свою грамотність.

Відповідне рішення сьогодні обговорили та прийняли члени виконавчого комітету, засідання якого відбулося у міській раді. Варто зазначити, що це один із пунктів проекту рішення, зачитаного заступником міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергієм Онофрійчуком, про обмежувальні заходи у зв’язку з перебуванням Бердичева у «червоній зоні» через поширення захворюваності на СOVID-19.

Попередньо про це домовились на сторінках Фейсбуку, і вранці зібрались біля будівлі.

 

Про це окремо було зазначено на скликаному сьогодні зранку у міській раді засіданні ТЕБ та НС. Зачитуючи прийнятий комісією проект рішення заступник міського голови зупинявся майже після кожного пункту, аби комісія могла вносити пропозиції, адже питання більш ніж важливі і від цього залежить життя бердичівлян на найближчі 2 тижні, поки місто перебуватиме у червоній зоні.

З такої нагоди у школі відбулось декілька заходів, на одному з яких пощастило побувати і мені.

 

Про передачу майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів в комунальну власність об’єднаних територіальних громад Бердичівщини говорили сьогодні на скликаній сесії Бердичівської районної ради.

На минулому тижні ми повідомляли про те, що учні загальноосвітніх шкіл міста відправляться на планові канікули з середи, 21 жовтня, і повернуться на навчання у середу, 28 жовтня.

У загальноосвітніх навчальних закладах Бердичева розклад осінніх канікул, що впевнено наближаються, адже вони були прогнозовані на жовтень, вже оголосили учням.

В современном мире первые позиции в негласных рейтингах высокооплачиваемых специальностей занимают те, что связанные с информационными технологиями. Профессионалов сферы собирательно называют айтишниками, и они есть очень востребованными сотрудниками на рынке труда. Но стать профи в данной сфере не так просто, как может казаться на первый взгляд. Даже если вы неплохо разбираетесь в программировании и знаете компьютер как свои 5 пальцев, занять свое место в офисе крупной компании вряд ли удастся. Нужных для работы знаний не хватит без профильного образования.

Цьогоріч Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 вкотре може пишатися своїми випускниками. Адже, завдяки їхнім старанням та професіоналізму викладачів, БМГГ №2 лідирує в рейтинговому списку шкіл Житомирської області. Авторитет закладу спонукає працювати так, щоб не було соромно за результат.

І воно й не дивно, адже маючи широкий спектр напрямків, за якими тут маленькі та юні бердичівляни можуть займатися у вільний від навчання час, напрочуд багато, тому кожен вибирає собі те, що найбільше припадає до душі. Аби охопити всі ці напрямки під час святкування Дня позашкілля, який відзначають 25 вересня, педагоги та вихованці беруть участь у запропонованому калейдоскопі заходів під гаслом «Моє позашкілля – моє життя».

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.