Освіта — РІО Бердичів

Середа, 4 Серпня

Освіта

 

Принаймні така кількість вказана в тендерній документації «Ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова по вул. Вінницька, 21 в м. Бердичеві», яка була нещодавно оприлюднена на майданчику «Прозоро». А якщо врахувати, що всього там сьогодні росте десь близько вісімдесяти дерев, то це означає, що залишать лише молоді деревцята, які вписуються в концепцію реконструкції.

 

Зала «Музично-драматичного театру на Європейській» сьогодні по обіді засяяла різноманітними кольорами святкових суконь, напрасованих сорочок, неймовірних зачісок та неперевершених макіяжів. Без перебільшення, до цього дня студенти Бердичівського медичного фахового коледжу, які нині вже стали випускниками, готувалися не один день і навіть не один місяць.

Три роки тому їх прийняла дружна родина професійно-технічного училища № 4. Вчорашні школярі стали першокурсниками й досить швидко показали, наскільки вони талановиті та креативні. І ось наприкінці червня дівчатам та юнакам вручили по-справжньому дорослі документи.

І це ще не весь перелік того, що мають придбати і що мають зробити в навчальних закладах завдяки коштам субвенції як обласної, так і державної. Про це доповідала на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку начальник відділу освіти і науки Валентина Адаменко в контексті питання «Про  внесення змін до рішення  міської ради від 21.12.2020 № 25 "Про затвердження міської цільової програми розвитку освіти Бердичівської міської територіальної громади на період 2020-2022 років"».

Дипломна робота вінчає навчання в професійно-технічному училищі. Це не реферат і не доповідь, а самостійне виконання конкретних завдань, обґрунтування актуальності та практичного значення обраної теми і творчий пошук.

Важливий і хвилюючий, але водночас радісний і довгоочікуваний день настав для учнів Бердичівської художньої школи, які після років навчання залишають стіни творчої домівки. Цьогоріч їх 31 – талановитих, полонених мистецтвом, налаштованих на подальший розвиток у цьому напрямку. Адже недарма викладачі художньої школи, як один, повторюють, що мистецтво супроводжуватиме їх протягом усього життя, навіть якщо зробиш вибір на користь зовсім іншої професії.

Юні гімназисти вітались англійською, іспанською, польською та українською. Розповідали про яскраві моменти червневого відпочинку. А наприкінці концертної програми говорили: «До побачення, до наступного року…». У Бердичівській міській гуманітарній гімназії № 2 літній табір дозвілля «Merryland» завершив свою роботу…

Сьогодні цікаву картину довелось спостерігати поблизу міського Палацу культури, де проходила ігрова програма для учасників пришкільних таборів бердичівських закладів освіти.

Вже другий тиждень на базі загальноосвітніх шкіл міста діють літні табори, організація яких є багаторічною гарною традицією і дуже подобається маленьким бердичівлянам. До таких таборів щоденно у будні дні ходять учні початкових класів та іноді приєднуються і п’ятикласники, котрі хочуть весело, цікаво і різнобічно провести свій час літніх канікул. І найчастіше такої двотижневої активності, насиченості заходами школярам видається навіть мало, тим паче, що працює табір з 9-ї до 12-ї години. Ще б пак, самі педагоги зазначають, що час пролітає дуже швидко, проте діти не лише розважаються, а й дізнаються багато чого нового, поповнюють свої знання і з незабутніми враженнями йдуть по домівках.

Учеба в Европе дает возможность в дальнейше, по окончанию учебного процесса, остаться в стране на законных основаниях. Чтобы облегчить себе жизнь и сэкономить затраты, компания Trust Group предлагает получить гражданство Румынии, Болгарии или Польши и без проблем жить в Германии на законных основаниях. Отзывы Trust Group помогут правильно собрать документы, узнать подробнее о процедуре получения гражданства и жить в Европе. 

Працівниками Бердичівського РУ було організовано акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у СЗОШ 8 Бердичева.

Работа айтишников в наше время очень востребована на рынке труда. Особенно, если речь идет об опытных грамотных сотрудниках, которые имеют навыки работы в сфере информационных технологий и понимают, как на практике решить ту или иную задачу. Именно поэтому подготовка к профессии DevOps сегодня пользуется огромной популярностью среди украинцев. С каждым годом все больше людей разного возраста и специальности желают переквалифицироваться и получить ІТ-образование.

Чи знаєте ви, що таке пікнік? Скажете: так? О, вам не зрозуміти цього відпочинку просто неба, якщо ви не побували на науковому пікніку у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2. Напередодні Свята останнього дзвоника його учасники, учні молодших класів, смакували науку весело і з гарним настроєм, проявляючи винахідливість та кмітливість.

Від юристів теперішніх – юристам майбутнім: голова суду провів зустріч зі здобувачами юридичного фаху Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

Останніми днями на вулицях можна побачити групи хлопців та дівчат з рюкзачками, які збираються біля шкіл для того, щоб вирушити на екскурсії по рідному Бердичеву чи в поїздки до сусідніх міст.

 


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.