Освіта — РІО Бердичів

Середа, 16 Жовтня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Освіта

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком й Бердичівський район.

26 вересня 2019 року в гуртожитку відбулося Свято посвяти студентів першого курсу в мешканці гуртожитку.

14 серпня, під час святкувань 1135-ої річниці дня міста Житомира, відбулося міжнаціональне свято-фестиваль «Житомирська вежа – 2019».

Це стало відомо з розміщеної на сайті Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права новини.

Хоч навчальний рік лишень розпочався і школярі загальноосвітніх навчальних закладів тільки-но другий тиждень ходять до шкіл на уроки здобувати знання, відомий і утверджений графік канікул.

02 вересня 2019 року у коледжі відбувся урочистий захід до Дня знань та початку нового навчального року.

Святково вбрані, усміхнені, сповнені сил та енергії у неділю, 1 вересня, учні Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 вперше у цьому навчальному році ступили на поріг свого навчального закладу. Серед них 95 хлопчиків і дівчаток – першокласників, які у 2019 році поповнили ряди гімназистів, склавши три класи молодшої школи.

Після усіх суперечностей з датою проведення свята Першого дзвоника наприкінці минулого тижня батьківськими комітетами, педагогічними колективами та керівниками загальноосвітніх навчальних закладів було прийняте остаточне рішення. Усі школи провели День Знань традиційно 01 вересня, у неділю, а ЗОШ №5 організувала свято у понеділок, 02 вересня.

Але не для всіх учнів. На традиційну лінійку зібрались біля школи перші, п’яті та дев’яті-одинадцяті класи, і вже їх та їхніх батьків і родичів виявилось достатньо, щоб заповнити все шкільне подвір’я. Цього року до школи прийшло аж 129 першокласників, з яких сформували чотири класи.

Невідомо, чи хотіли вчителі та директор спеціально набрати таку «щасливу» кількість першачків, чи воно само так вийшло, але факт залишається фактом.

 

Найпершим питанням порядку денного засідання виконавчого комітету, що проходило сьогодні у міській раді, був виступ начальника управління освіти і науки про затвердження мережі освітніх закладів, контингенту учнів та штатів працівників на 2019/2020 навчальний рік. Щоправда через обговорення питання сміття у місті його довелося трішки посунути на другий щабель, але все ж про кількість дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, наповненість класів та ряд інших важливих в освітній сфері моментів було цілком доступно розказано.

Представлення керівника однієї із загальноосвітніх шкіл Бердичева відбулося під час щорічної серпневої педагогічної конференції. Після офіційного виступу начальника управління освіти і науки, вітальних слів міського голови, який виконав почесну місію вручення грамот, подяк і нагрудних знаків, і настав цей приємний момент.

Хоча перше вересня вже за кілька днів, але в Бердичівському професійному будівельному ліцеї ще є вільні місця в групах першокурсників, тому ті, хто ще не визначився з професією чи подальшим навчанням, можуть ще встигнути їх зайняти.

Вже традиційно наприкінці серпня зала міського Палацу культури наповнюється гомоном, шаленими оплесками, щирими посмішками чарівних жінок та не менш чарівних чоловіків.

Дане питання викликало справжній фурор серед бердичівлян і обговорювалося кілька днів.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.