Освіта — РІО Бердичів

Четвер, 13 Трв

  • Ада Роговцева

Освіта

Літо – пора поточних та капітальних ремонтів у дитячих садках Бердичева (здійснювати ремонтні роботи при наявності дітей у закладах заборонено). Окрім того, згідно чинного законодавства вихователі мають право на відпустку у 56 календарних днів. Враховуючи вищезазначене, постає питання про те, як працюватимуть дитсадки влітку і чи працюватимуть взагалі.

Проблема безпечної життєдіяльності людини з кожним роком стає все більш актуальною, а причиною цього є недостатня iнформованiсть, незнання важливих правил безпеки. Саме тому спостерігається велика кількість нещасних випадків, які трапляються з дітьми, загибель і травмування через необачне поводження на дорогах.

 

Гімназисти Бердичівської МГГ № 2 приєдналися до учасників Всеукраїнського змагання «Хештег-Марафон #SafetyChallenge». Сьомого травня команда «Захисники пішоходів» презентувала учням початкових класів лепбук «Моя безпека на дорозі». Юні розумники захопили школярів квестом – незвичайною подорожжю секретними місцями, запропонувавши їм виконати хитромудрі завдання.

Кінець кожного навчального року у школах для учнів випускних класів традиційно завершується складанням ними зовнішнього незалежного оцінювання. Від того, яким буде його результат, без перебільшення залежить майбутнє дитини – її вступ на навчання до вишу, опанування обраної професії і влаштування на роботу за фахом. Тому підходити до складання таких іспитів слід з усією відповідальністю, що школярі і намагаються робити. При чому, у всіх умовах, навіть у такий непростий сьогодні час пандемії коронавірусу, яка стала причиною тривалого переходу навчання з денної очної форми на дистанційну.

Вчора наприкінці робочого дня у сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Питань порядку денного було небагато – всього 5, але їх обов’язково потрібно було обговорити та прийняти відповідні рішення.

Площа Центральна у Бердичеві сьогодні наповнилася святковою великодньою атмосферою, адже перед входом у міськвиконком розгорнулася своєрідна казка. Кожен із перехожих, а особливо дітлахи, зупинялися і з захопленням розглядали встановлені на бруківці інсталяції, фотографувалися та навіть на дотик намагалася зрозуміти, з чого вони виконані. А у соціальних мережах активно поширюються фото цих локацій з підписами про неймовірну майстерність, умілість та творчість працівників освітянської ниви.

Про це йшла мова на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яке проходило сьогодні в другій половині дня у міській раді. Після того, як керівники закладів медицини доповіли про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у місті, вакцинацію та заповненість ліжок у лікарні, про що ми розповімо у наступній публікації, міський голова запросив до слова начальника управління освіти і науки Валентину Адаменко.

Как бы стремительно не развивались современные технологии, каким бы не был досуг обывателей сегодня, чтение книг в свободное время, которому прочили небытие не только не канули в лету, но и стали еще более популярными среди людей разного возраста, пола, социального статуса. Сопутствовали этому и новые тенденции в литературе, направления и жанры, не похожие на те, что были ранее, способны привлечь к чтению даже тех, кто ранее добровольно не брал в руки книгу вообще или делал это крайне редко.

Це вже не вперше у місті закривають дошкільні навчальні заклади на карантин через виявлення хворих на коронавіруну інфекцію працівників. Аби не допустити поширення хвороби, управління освіти і науки, яке постійно проводить моніторинг відвідування як дітей, так і вихователів та інших працівників, приймає рішення закрити аби деякі групи у садочках, або весь заклад.

Від якості освіти залежить і якість нашого життя. Можливо, на перший погляд ця сентенція здається дивною, однак, якщо замислитись, то саме навчання є основою всіх основ. Без якісної теоретичної бази стати справжнім фахівцем не вийде. У жодній галузі та у будь-якій професії.
Так, наприклад, медичні працівники, які сьогодні рятують життя людей, також не змогли б протидіяти хворобам, не отримавши попередньо гарних знань. І першими, хто ці знання нам надає, є шкільні вчителі, чия праця нерідко залишається непомітною. Однак вона – колосальна, і така, що потребує періодичного оновлення, удосконалення, осучаснення. Для того, аби педагоги мали змогу безперешкодно покращувати рівень своїх знань у зручний для себе час без необхідності їхати до навчального центру на кількатижневий навчальний марафон, сьогодні є онлайн курси для вчителів, за допомогою яких підняти свій рівень знань можна з дому. Усе, що для цього потрібно – бажання, гаджет (смартфон, комп’ютер) та інтернет.

Щороку 4 квітня у день пам’яті святого Ісидора Севільського, покровителя учнів і студентів відзначається Міжнародний день Інтернету. Католицька церква визнала Інтернет енциклопедією людського знання і в лютому 2001 року його покровителем обрала Ісидора Севільського, який створив першу в історії енциклопедію у 20 томах «Etymologiae».

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов.

«Людина була і завжди залишиться сином природи, і те, що ріднить її з природою, повинно використовуватись для її прилучення до багатств духовної культури», - В.О.Сухомлинський.

З минулого тижня учні 1-2 класів ходять на навчання до шкіл, тоді як інші навчаються дистанційно. Рішення було прийнято комісією з питань ТЕБ та НС тому, що на той час 134 дитини хворіли на коронавірусну інфекцію. Нині чисельність хворих дітей становить 41, що говорить про спад рівня захворюваності серед школярів за тиждень.

Выбор рюкзака является одним из наиболее актуальных вопросов для родителей первоклассников. Современное разнообразие поражает и сбивает с толку неподготовленных покупателей. Чтобы сделать оптимальный выбор, стоит разобраться, каким критериям рюкзаки школьные должны соответствовать.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.