Освіта — РІО Бердичів

Вівторок, 16 Січня

Увійти

Зареєструватися


Освіта

Сьогодні в Житомирі відбулась нарада під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми і заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, на якій говорили про долю професійно-технічних училищ Житомирщини. В цьому році ці заклади перейдуть з державної власності у комунальну.

На сайті Прокуратури Житомирської області буквально вчора, 27 грудня, з’явилася інформація про зловживання директором одного з підприємств своїм службовим становищем, внаслідок чого він заволодів бюджетними коштами Управління освіти і науки виконавчого Бердичівської міської ради. Підприємство під виглядом вершкового масла протягом 5 місяців цього року постачало до обласних дитсадків фальсифікований неякісний продукт.

Щороку школярі 5-11 класів загальноосвітніх шкіл України, студенти коледжів, професійно-технічних училищ, вищих навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв і курсанти беруть участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Зовсім скоро бердичівляни святкуватимуть новорічні та різдвяні свята у колі родини, друзів, знайомих. Хоча ще є чимало часу до цього, але багато хто вже починає готуватися, купуючи прикраси на ялинки, цікаві речі і навіть подарунки для дітей і один для одного.

Професія головним чином вказує на становище людини в суспільстві. Вибір професії, це не легке завдання для сучасного школяра. Цьогорічні випускники не з чуток знають, що іспити і вступ до ВНЗ є важливим кроком в їхньому житті. Адже, щоб подати документи до вищого навчально закладу за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, абітурієнту потрібно подати сертифікати ЗНО з трьох предметів.

У такий відомий для молоді всіх країн світу День студента дружня родина Бердичівського медичного коледжу поповнилася ще зовсім юними, але готовими пізнавати всі труднощі і важливість обраної професії майбутніми медиками.

В рамках проведення цього місячника у гуманітарній гімназії №2 з метою попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей, підняття рівня знань та отримання навичок з безпеки життєдіяльності, а також посилення уваги дітей до питань власної безпеки було проведено комплекс заходів, спрямованих на збереження життя і запобігання трагічних випадків.

Одним з напрямків виховної роботи ЗОШ №11 Бердичева є формування соціально активної особистості, здатної реалізувати себе. З цією метою у рамках місячника правових знань у школі проводяться різноманітні конкурси, вікторини, брейн-ринги, анкетування, лекції, диспути, виставка тематичної літератури, конкурс стінгазет тощо.

В Бердичівському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні Романівської загальноосвітньої школи.

04 жовтня 2017 року студенти четвертого курсу спеціальності «Право» взяли участь у міжвузівському науково-практичному круглому столі за темою: «Сучасна Україна: виклики часу (правовий аспект)», що проходив на базі Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права.

Традиційно, як тільки розпочинається новий начальний рік на засіданні виконавчого комітету та на сесії міської ради розглядається питання вартості харчування дітей у школах та дитячих садочках Бердичева.

Важливим документом, на котрий кожного року восени акцентує найбільшу увагу депутатський корпус Верховної Ради України, є Закон «Про освіту». Щорічно він зазнає певних змін завдяки тому, що удосконалюється методика викладання навчальних предметів у школі, з’являються інновації в освітній галузі, відбуваються зміни в ЗНО та поступово покращується якість освіти.

 

Теплого погодного ранку 1 вересня подвір’я загальноосвітніх шкіл міста наповнилися неймовірно великою кількістю дітлахів. В усіх навчальних закладах Бердичева пролунав для когось довгоочікуваний, для когось, можливо, неохочий, а для когось ще поки незвичний перший дзвінок.

 

Після такого признання повнісінька зала Міського палацу культури (заповнена в основному вчителями) вибухнула щирими вигуками здивування та бурхливими аплодисментами. Мабуть педагоги таки щиро здивувались, що при такому засиллю співально-танцювального контенту в шкільному та позашкільному житті, є ще діти, які не піддались цій масовій ейфорії, і не хочуть бути співаками чи танцюристами. Але, про все, по порядку. 

 

 

Хоч ще не і закінчилися літні канікули, але все частіше в сім’ях, де ростуть школярі, мова заходить про школу, і про те, які канікули будуть наступними. Минулий навчальний рік в Бердичеві дуже порадував як учнів, так і їх батьків. Дітям за 5 тижнів не встигала набриднути школа, вони не сиділи на затяжних «карантинах», тижневих канікул було достатньо відновити сили.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.