Світлана Семчук — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Мова йде про учнів загальноосвітніх шкіл міста. Лишень три тижні вони ходять на уроки в навчальні заклади, але вже кілька класів у бердичівських школах закрито, а діти, відповідно, навчаються дистанційно.

Нещодавно ми повідомляли про те, що голосуванню членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради за підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 гривень передувало зібрання членів робочої групи з питань тарифу на перевезення громадським транспортом та перевізників, на якому, зокрема, йшла мова про підписання додаткових угод.

Бердичівлянка Дарія Савіна просить усіх небайдужих допомогти її брату, якому терміново потрібно зробити операцію на серці:

Їхня робота – відважна та водночас ризикована, часто-густо небезпечна і така, яку неможливо передбачити. Проте саме цим людям кожен з нас завдячує своєю безпекою, благополуччям, здоров’ям та життям.

Про те, що єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій освятив місце під будівництво нового храму в Бердичеві, на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомила Житомирсько-Овруцька єпархія Православної Церкви України:

Ще у березні цього року, коли міський голова зустрічався з новим директором ТОВ «Бердичівський хлібозавод» Оленою Левченко задля обговорення подальшої співпраці, керівниця підприємства заявляла про наміри встановити дитячий майданчик.

Мова про те, щоб у Бердичеві з’явився скейт-парк, де моли б кататися і діти, і, за бажанням, дорослі, йшла ще кілька років тому. Одні пропонували, аби таке місце з’явилося в парку культури та відпочинку, адже територія дозволяє, та й є пустуючі ділянки. Тоді навіть активісти, подаючи на розгляд питання про реконструкцію парку ескізи, окремо бачили в ньому і місце для скейт-парку.

Щороку у вересні бердичівляни традиційно збираються на місці, яке стало символом болю, сліз та тисяч смертей невинно убієнних людей, яких піддали знищенню лише за приналежність до єврейської національності. І дорослі, і діти – усі стали жертвами каральної політики нацистів, котрі відчували свою перевагу над іншими націями.

Не встигло трохи стихнути, але не зникнути, бурхливе обговорення бердичівлянами у соціальних мережах підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, як темою для висловлення думок, запитань, суперечок стала інформація про безкоштовний проїзд у транспорті учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

У четвер зранку в актовій залі Бердичівської районної лікарні відбувся брифінг голови Бердичівської РДА Людмили Димидюк за участю журналістів, керівників ПМСД громад Бердичівщини та медиків лікарні з приводу вакцинації населення району. Зокрема, мова йшла і загалом про рівень вакцинації серед населення, і конкретно - серед медичних працівників та освітян.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.