Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські рибалки взимку не всюди зможуть ловити рибу

Бердичівлянам, котрі активно займаються риболовлею та полюбляють у вихідні дні відпочити з вудкою на природі біля річки, варто врахувати, що взимку не у всіх місцях можна ловити рибу.


На сайті Управління рибоохорони в Житомирській області оприлюднено наказ «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Житомирської області». З 5 листопада і до початку весняної заборони у наступному році рибалити на зимувальних ямах (місцях зимівлі риби) водних об’єктів Житомирщини заборонено.


Серед переліку заборонених для рибальства зимувальних ям є і ділянка річки Гнилоп’ять. Це ділянка річки в місті Бердичеві від пішохідного мосту проти по течії протяжністю 200 м до рятувальної станції (площа 10га).


Таким чином, задля збереження популяції риб у зимовий період, коли зі зниженням температури життєдіяльність риб сповільнюється, вони змушені економити сили, уникати сильної течії й швидких рухів та стають малорухливими, збираючись у ямах та залягаючи на дно, бердичівлянам ловити їх у місцях зимівлі не можна.


Тих, хто нехтуватиме забороною, буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу. Порушення правил рибальства), що передбачає штафи.

За матеріалами Управління рибоохорони в Житомирській області 

Подібні матеріали