Бердичівські рибалки взимку не всюди зможуть ловити рибу — РІО Бердичів

Четвер, 20 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські рибалки взимку не всюди зможуть ловити рибу

Бердичівлянам, котрі активно займаються риболовлею та полюбляють у вихідні дні відпочити з вудкою на природі біля річки, варто врахувати, що взимку не у всіх місцях можна ловити рибу.


На сайті Управління рибоохорони в Житомирській області оприлюднено наказ «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Житомирської області». З 5 листопада і до початку весняної заборони у наступному році рибалити на зимувальних ямах (місцях зимівлі риби) водних об’єктів Житомирщини заборонено.


Серед переліку заборонених для рибальства зимувальних ям є і ділянка річки Гнилоп’ять. Це ділянка річки в місті Бердичеві від пішохідного мосту проти по течії протяжністю 200 м до рятувальної станції (площа 10га).


Таким чином, задля збереження популяції риб у зимовий період, коли зі зниженням температури життєдіяльність риб сповільнюється, вони змушені економити сили, уникати сильної течії й швидких рухів та стають малорухливими, збираючись у ямах та залягаючи на дно, бердичівлянам ловити їх у місцях зимівлі не можна.


Тих, хто нехтуватиме забороною, буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу. Порушення правил рибальства), що передбачає штафи.

За матеріалами Управління рибоохорони в Житомирській області 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.