Роздрукувати цю сторінку

Персонал Бердичівської виправної колонії №70 удосконалював навички з вогневої підготовки

З метою належної організації навчання особового складу відділу охорони Бердичівської виправної колонії №70, системи володіння вогнепальною зброєю та ефективного використання отриманих навичок під час виконання службових завдань на військовому стрільбищу с. Райки з особовим складом було проведено заняття з вогневої підготовки.


Для успішного виконання вправ зі стрільби має передувати ретельне вивчення правових підстав застосування зброї, її матеріальної частини, заходів безпеки при поводженні зі зброєю, основ, прийомів і правил стрільби, проведення стрілецьких тренувань і відпрацювання вправ з учбовими набоями. Саме з цією метою в черговий раз керівництвом відділу охорони було проведено учбові нічні стрільби.


Під час проведення учбових стрільб особовий склад удосконалив навички поводження зі зброєю, які в подальшому знадобляться під час виконання службових завдань.


Після закінчення стрільби керівник перевірив наявність особового складу, зброю, наявність набоїв, магазинів, сумок для магазинів та іншого спорядження, правильність заповнення документації, після чого проводить аналіз занять і оголошує оцінки за практичне виконання вправ учбових стрільб.

strilba1

strilba2

Подібні матеріали