Представлення нового начальника Бердичівської поліції пройшло без журналістів — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Представлення нового начальника Бердичівської поліції пройшло без журналістів

Від редактора:Скоріш за все, це було зроблено свідомо, щоб не заважали серйозній процедурі зайвими запитаннями. Дуже сподіваємось, що таке прикре непорозуміння сталось з вини вже колишнього очільника міліції, а нова начальниця буде більш відкритою для місцевих ЗМІ. Добре, хоч прес-секретар відділу Ірина Коломієць швидко розіслала повідомлення про кадрові зміни (чутки про які ходили вже кілька місяців), яке нижче друкуємо в повному обсязі.«26 липня очільник ГУНП області В’ячеслав Печененко представив особовому складу нових начальників Бердичівського відділу і Ружинського відділення поліції. На зустрічах також були присутні представники органів місцевого самоврядування та народні обранці.


Колишня перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Дзержинського районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області Ольга Зінченко стала т.в.о. начальника Бердичівського відділу поліції. Ольга Володимирівна народилась 5 квітня 1967 року і закінчила Криворізький державний педагогічний інститут та Одеську державну юридичну академію.


У березні 2014 року вона звільнилась з міліції у відставку і добровольцем стала на захист держави спочатку у лавах батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Кривбас», а згодом - у складі полку «Дніпро-1». Саме із цього підрозділу Ольга Зінченко й прибула до Житомирщини, де, за словами начальника ГУНП, уже ввійшла в історію, як перша жінка, яка очолила кущовий підрозділ поліції. Тепер її правовий і бойовий досвід, а ще щирий патріотизм та відповідальність служитимуть жителям Житомирщини.


36-річний підполковник поліції Сергій Фадєєв очолив Ружинське відділення поліції, де він виконував обов’язки керівника ВП з червня 2016 року. Донедавна Сергій Олександрович працював заступником начальника Малинського відділення поліції і усі 19 років служби віддав карному розшуку, відтак вивчив тонкощі професії розшуківця на власному досвіді.


Керівник ГУНП в області відзначив, що отримані раніше знання і навички стануть в нагоді і на новому місці роботи та допомагатимуть вирішувати питання, з якими щодень до поліції звертаються місцеві жителі.


Вітаючи призначених керівників, В’ячеслав Печененко висловив переконання, що кожен з них успішно виконуватиме службові завдання та працюватиме для людей і заслужить їх щиру повагу та довіру.»

PM91image007

PM260image005

PM692image006

PM957image008

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.