Бердичівські поліцейські навчали дітей безпечній поведінці на дорозі — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Бердичівські поліцейські навчали дітей безпечній поведінці на дорозі

Працівники блоку превентивної діяльності Бердичівського відділу поліції проводять у місцевих навчальних закладах освітньо-пізнавальні заходи. Школярі вивчають правила дорожнього руху та знайомляться з професією поліцейського.


Зокрема, 19 травня правоохоронці завітали із лекцією до загальноосвітньої школи № 8. Вихованці були вражені появою таких незвичайних гостей. Вони із задоволенням розповідали поліцейським, яких правил безпеки потрібно дотримуватися, переходячи автошлях чи їдучи у транспорті.

Дітлахи повторили значення сигналів світлофора та разом з поліцейськими розібралися у дорожніх знаках, які вони бачать щодня по дорозі до школи.


Школярі пообіцяли своїм наставникам, що будуть уважними на дорозі та набутими знаннями будуть ділитися зі своїми товаришами.


«Важливо, щоб батьки навчали дітей правилам безпечної поведінки на дорозі ще змалечку, - зазначає начальник превентивного блоку Бердичівського відділу поліції Олег Остріцький. – Ми ж лише допомагаємо закріпити набуті знання, та закликаємо школярів завжди дослухатися до порад та настанов батьків і вчителів».

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.