Вищі навчальні заклади МВС оголошують набір студентів за державним замовленням у 2016 році — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Вищі навчальні заклади МВС оголошують набір студентів за державним замовленням у 2016 році

Міністерство внутрішніх справ України запрошує на навчання за державним замовленням (безкоштовне навчання) до відомчих вищих навчальних закладів: Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної Гвардії України (м. Харків), осіб, які бажають отримати вищу юридичну освіту, з подальшим працевлаштуванням.


Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком до 25 років, які мають повну загальну середню освіту (або отримують її в 2016 році), або відслужили строкову військову службу, за станом здоров`я придатні до військової служби, за своїми морально-діловими якостями придатні до служби в органах внутрішніх справ.


У зв’язку з тривалим оформленням особової справи кандидата на навчання, оформлення документів необхідно починати у найкоротший термін.


Для оформлення документів необхідно особисто звернутись до підрозділу кадрового забезпечення Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, каб. № 21, 31. Тел. 067-378-51-93, 063-732-87-73, (щоденно з 09 до 18 години, крім вихідних).

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.