Роздрукувати цю сторінку

У Бердичівській ОДПІ пройшов тематичний семінар для платників податків

Фахівці Бердичівської ОДПІ провели семінар для платників податків на тему «Офіційно про податкові новації – 2016. Подання звітності з закупівлі та реалізації акцизних товарів».

Семінар став доволі резонансним, адже вже в травні платники акцизного податку мають звітувати за новою формою. Головний державний інспектор з питань контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Олена Радіонова зупинилася на порядку заповнення звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, які затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 року № 49. Вищезазначені звіти передбачено подавати в електронній формі засобами електронного зв’язку з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності до 10 числа місяця, що настає за звітним до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання.


Про законодавчу необхідність та засади використання РРО, переваги використання касової техніки. Щодо виконання платниками єдиного податку другої та третьої груп, незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищує 1 млн. грн., вимог чинного законодавства з питань реєстрації та застосування РРО детально доповів Олег Черниш.


Заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Заславська Н.В. зупинилась на питанні підвищення розміру мінімальної заробітної плати та вимог нарахування єдиного внеску.

Слухачі були дуже активними, лекторам довелось відповісти на значну кількість запитань.

seminar2

seminar1

seminar3

Подібні матеріали