Польська та українська організації розпочали роботу над новим проектом — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Польська та українська організації розпочали роботу над новим проектом

З 1 березня 2016 року розпочав свою роботу Польсько-Український проект «Кризова інтервенція - підтримка неурядових громадських організацій в Україні, які працюють з воїнами АТО та їх родинами».


Реалізацією даного проекту займаються дві організації «Добра Воля» (Польща) та ГОЖОО «Воскресіння» (Україна).
Проект є унікальним, адже він спрямований на реабілітацію та роботу з воїнами АТО, демобілізованими, їх родинами та волонтерами.


Концепція проекту включає:
1. Індивідуальний коучинг для бійців АТО (відповідно до програми «Рівний - рівному»). З бійцями будуть працювати психологи з досвідом роботи з бійцями, надаватимуть підтримку щодо вирішення проблем пов’язаних з ПТСР (посттравматичним синдромом);
2. Найкращі Міжнародні майстри ВенДо проведуть з дружинами, матерями, волонтерами навчання.
ВенДо – це метод самооборони спрямований на запобігання психологічного та фізичного насильства жінок.
3. За час дії проекту будуть сформовані групи підтримки для бійців АТО та їх родин.
4. Група найкращих міжнародних фахівців будуть працювати над випуском підручника для волонтерів, які працюють з воїнами АТО та їх родинами. Підручник буде доповнений аудіовізуальним матеріалом (30 хв. фільм про волонтерів та воїнів АТО, який відповідатиме методиці «усна історія»).
5. Завершенням проекту буде 3-денний Міжнародний семінар, в якому візьмуть участь волонтери зі всієї України та Міжнародні і Всеукраїнські експерти.


Проект фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Перетворення у Регіоні» - RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії.


Координатор проекту в Україні - Оксана Трибун. Тел. (097)-949-90-71

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.