Бердичівська виправна колонія №70 вшанувала подвиг учасників Революції та Героїв Небесної Сотні — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівська виправна колонія №70 вшанувала подвиг учасників Революції та Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2016 року у Бердичівській виправній колонії управління ДПтС України в Житомирської області №70 з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь правдивої інформації про доленосні події в Україні та вшанування патріотизму й мужності громадян для засуджених було проведено просвітницькі заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


У цей день за участі представників міського відділу управління освіти для засуджених установи було проведено ряд інформаційно-просвітницьких та патріотичних заходів у вигляді лекцій, бесід та тематичних уроків.


В бібліотеці установи було оформлено тематичну виставку « До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні». Усі бажаючі мали змогу переглянули презентацію про події Революції гідності, а у відділеннях соціально-психологічної служби було випущено стінні газети.


В церкві установи за участі протоієрея Свято-Миколаївського собору м. Бердичева отця Зіновія проведено молебень з вшанування пам’яті учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


«Даний захід в установі проводився з метою організації культурного дозвілля засуджених, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина», - зазначив виконуючий обов’язки заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Омельчук.


Закінчились заходи хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті героїв Небесної сотні.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.