В Бердичеві учасник АТО проведе психологічний тренінг — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві учасник АТО проведе психологічний тренінг

22 лютого о 10.00 в м. Бердичів Житомирської області, в сесійній залі Бердичівської міської ради, пл. Центральна, 1 відбудеться тренінг на тему: «Посттравматичний стресовий синдром та соціальна адаптація воїнів АТО в умовах реалій», організований Проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у партнерстві з Всеукраїнською організацією «Побратими» та громадською організацією «Патріотична Сила». Захід буде проводити практикуючий військовий психолог, учасник АТО Андрій Козінчук.


На тренінгу обговоримо такі питання:
- мотивація у роботі з ветеранами;
- портрет ветерана;
- загальна інформація щодо травми та основ психологічної санітарії;
- основні навички активного слухання та емпатії;
- як залучити ветерана до співпраці з організацією;
- що не можна говорити ветерану.


Тренінг буде корисний для працівників державних і муніципальних служб, волонтерів, організацій, які працюють з учасниками АТО та просто небайдужих людей.


Проект «Воїну-гідна праця» реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» і направлений на допомогу воїнам АТО, які повертаються додому, в працевлаштуванні, соціальній адаптації в суспільстві, перекваліфікації та навчанні. Воїни, що захищають нашу країну на Сході, потребують уваги й підтримки після демобілізації. Особливо ті, що отримали інвалідність внаслідок поранення. Здебільшого вони не мають змоги повернутися на попереднє місце роботи. Працевлаштованість і зайнятість – надважливі компоненти у психологічній та соціальній реабілітації ветеранів.


Для контактів:
Олеся Єгорова, координатор заходу, +38093 520 97 29
Анастасія Ковальчук, координатор зі зв’язків з громадськістю проекту «Воїну-гідна праця», +38063 415 44 79

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.