День відкритих дверей у Бердичівському виправному центрі №108 — РІО Бердичів

Неділя, 21 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

День відкритих дверей у Бердичівському виправному центрі №108

15 лютого у Бердичівському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Житомирській області №108 відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь представники Громадських організацій міста та району.


У супроводі начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи майора внутрішньої служби Руслана Трохимчука, гостям провели екскурсію виправним центром.


Під час проведення екскурсії, гості відвідали їдальню для засуджених, каплицю, яка збудована на території установи, кімнату для заняття фізичними вправами, бібліотеку та інші об’єкти виправного центру.


Наприкінці заходу гості подякували представникам адміністрації установи за чудову екскурсію і виразили надію, що такі заходи будуть проводитися і в подальшому.

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.