Бердичівська ОДПІ інформує — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівська ОДПІ інформує

Індексація нормативної грошової оцінки земель

З метою дотримання норм податкового законодавства щодо правильності обчислення земельного податку, Бердичівська ОДПІ інформує власників землі та землекористувачів про те, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2015 рік становить 1,2, а для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення становить 1.433.

Нагадуємо, граничний термін подання декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата) за земельні ділянки державної або комунальної власності на 2016 рік – 22 лютого 2016 року.


Податкова звітність з ПДВ за січень 2016 року подається за новою формою

Бердичівська ОДПІ повідомляє про особливості подання податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2016 року.
Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" внесено суттєві зміни до Податкового кодексу України в частині визначення податкових зобов’язань з податку на додану вартість та їх сплати до бюджету, зокрема, сільськогосподарськими товаровиробниками.
З метою забезпечення виконання нових правил оподаткування, запроваджених з 1 січня 2016 року, Міністерством фінансів України наказом від 28.01.2016 року №21 « Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», який опублікований 30 січня 2016 року у виданні "Урядовий кур’єр", затверджена нова форма декларації з податку на додану вартість.
Враховуючи те , що останні зміни в оподаткуванні, які запроваджено з 1 січня 2016 року, повною мірою можуть бути відображені лише в новій податковій декларації з податку на додану вартість, податкова звітність з ПДВ, починаючи із звітного періоду січень 2016 року, усіма платниками податку подається за новою формою в електронному вигляді.
Нагадуємо, що 22 лютого, понеділок - останній день подання декларації з ПДВ за січень платниками, у яких базовий податковий (звітний ) період дорівнює календарному місяцю.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.