І знову про небезпеку на тонкій кризі... — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

І знову про небезпеку на тонкій кризі...

Уже неодноразово говорилося про небезпеку, яку приховує у собі лід. Проте любителі риболовлі, діти і, нерідко, дорослі нехтують усілякими попередженнями та правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно. Бідою обертаються і зусилля тих, хто поспішає рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку.


ЯК ВРЯТУВАТИСЯ НА ЛЬОДУ РІЧКИ:
- широко розкиньте руки по краях льодового пролому та утримуйтесь від занулення з головою;
- намагайтеся, не обламуючи краю пролому, без різких рухів вибратись на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючись, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду таким чином перевірена. Будьте обережні до самого берега, а там не спиняйтеся, поки не опинитеся в теплі;
- якщо на ваших очах на льоду провалилася людина, негайно сповістіть їй, що йдете на допомогу. Візьміть лижі, дошку чи фанеру, підповзіть на них, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзайте. Ремені, шарфи, санки або лижі допоможуть Вам врятувати людину. Кидати їх потрібно з відстані 3-4 м;
- якщо Ви не один, тоді, узявши один одного за ноги, лягайте на лід ланцюжком і рухайтесь до пролому;
- подавши постраждалому підручний засіб порятунку, витягайте його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потерпілого укрийте від вітру і якнайшвидше доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть в сухий одяг і напоїть чаєм.


Тож шановні громадяни! Ніколи не виходьте на лід за умов тонкої криги.
Цінуйте життя! На даний час це звернення найбільш актуальне до любителів зимової рибалки.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.