Бердичівські поліцейські пильнуватимуть за правопорядком під час різдвяних свят — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Бердичівські поліцейські пильнуватимуть за правопорядком під час різдвяних свят

На території району тривають додаткові превентивні заходи, спрямовані на забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час святкових масових заходів.

На Бердичівщині у всіх населених пунктах відбудуться Різдвяні масові дійства, а богослужіння пройдуть у культових спорудах. Участь у таких заходах візьмуть жителі та гості району.

 

Упродовж цих днів на охорону громадського порядку залучаються особовий склад Бердичівськго відділу поліції та громадські помічники.

Крім того, правопорядок на вулицях райцентру забезпечуватимуть наряди патрульної поліції та працюватимуть автопатрулі.

Працівники поліції бажають всім жителям району, аби Різдвяні свята були по-справжньому світлими та радісними, і закликають дотримуватися правопорядку, виявляти взаємну повагу та розуміння.

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.