Засуджені продовжують отримувати втрачені паспорти — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Засуджені продовжують отримувати втрачені паспорти

9 грудня 2015 року в Райківській виправній колонії №73 відбулося вручення засудженим паспортів громадян України. Шість засуджених отримали паспорти замість втрачених.
У кожного засудженого за плечима своя життєва історія, свої причини втрати паспорта, та, незважаючи на це, робота в цьому напрямку в установі ведеться постійно.


Для документування засуджених адміністрація Райківської виправної колонії №73 докладає чимало зусиль. Процес оформлення паспорту часом дуже непростий. Буває, що у вирішенні даного питання на допомогу приходять рідні засуджених, але частіше всі проблеми по збору документів вирішують самі співробітники.
Допомагають у цій справі співробітникам установи спеціалісти Бердичівського районного сектору Державної міграційної служби України в Житомирській області та завідуюча сектором Наталія Паламарчук.


Після урочистого вручення відбувся прийом засуджених з особистих питань, де в індивідуальному порядку кожному було роз’яснено порядок оформлення та перелік необхідних документів для отримання паспорта громадянина України.
Така спільна робота дає спільні результати, та головне, що це реальна допомога засудженим, завдяки якій вони є повноцінними громадянами України та мають змогу реалізовувати свої права.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.