Богослужіння та освячення БВК №70 — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

У Бердичівській ВК управління ДПтС України у Житомирській області (№70) проведене богослужіння та освячення установи
Нещодавно у Бердичівській виправній колонії №70 з метою організації соціально-корисної зайнятості та дозвілля засуджених було організовано ряд духовно-просвітницьких, культурно-масових та інших виховних заходів.

Чубатюк Катерина - в. о. старшого інспектора групи контрольно-аналітичної роботи Бердичівської виправної колонії №70


Для проведення таких заходів було створено відповідні умови для проведення богослужінь з урахуванням розпорядку дня установи. Святкова літургія була проведена отцем Зіновієм (Ромахом) у каплиці на території колонії. Після закінчення богослужіння засуджені вишикувались в локальних секторах відділень соціально-психологічної служби, а отець Зіновій провів обряд окроплення святою водою.
Подібні заходи пробуджують у засуджених цікавість до вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.