Бердичівська ОДПІ інформує — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Наближається термін сплати єдиного податку платниками третьої групи

Нагадуємо, що платники єдиного податку юридичні та фізичні особи-підприємці, віднесені до третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал. Податкову декларацію вищезгаданим платникам слід було подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем звітного кварталу. Сплачувати єдиний податок слід за місцем податкової адреси платника. Зробити це слід не пізніше 19 серпня 2015 року.


Увага!

Бердичівська ОДПІ нагадує платниками єдиного податку І та ІІ групи, що для сплати авансового внеску з єдиного податку за серпень цього року залишилось 5 банківських днів.
Останній день сплати 20 серпня 2015 року.Бердичівська ОДПІ повідомляє що 20 серпня, четвер

Останній день подання

• звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за липень (форма №Д4 (місячна);

Останній день сплати
• єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за липень.

Пропонуємо усім платникам терміново розрахуватися з бюджетом.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.