В Райківській виправній колонії проведено обряд вінчання — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Райківській виправній колонії проведено обряд вінчання

У п’ятницю, 17липня, в Райківській виправній колонії (№ 73) відбулась церемонія укладання шлюбу засудженого зі своєю нареченою, яка приїхала до нього в цей день. Після офіційної частини, молоде подружжя поєднало серця за християнськими традиціями.

Обряд вінчання, як зазвичай, провів отець В’ячеслав, який є духовним наставником в установі. Під час проведення священного обряду були присутні батьки нареченої та представники адміністрації, які привітали молодих з цією визначною подією в їх житті.

Після завершення урочистостей молодій парі було надано довгострокове побачення, яке вони проведуть разом на кімнаті побачень протягом шести діб.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.