Бердичівські мобілізовані залишившись на контракті отримають додаткову винагороду — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські мобілізовані залишившись на контракті отримають додаткову винагороду

З метою заохочення військовослужбовців, які проходять військову службу за мобілізацією і виявили бажання підписати контракт зі Збройними Силами України щодо подальшого проходження військової служби за контрактом, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р.», відповідно до якої одноразова грошова допомога для даної категорії військовослужбовців становитиме: для осіб рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат (9 тис. 744 грн.); для осіб сержантського і старшинського складу 9 мінімальних заробітних плат (10 тис. 962 грн.); для осіб офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. 180 грн.).

Зазначені зміни мають сприяти підвищенню мотивації до вступу на військову службу за контрактом тих військовослужбовців, які зараз проходять службу за мобілізацією.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.