Покарано бердичівського військового, який на 2,5 роки пішов у самоволку — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Покарано бердичівського військового, який на 2,5 роки пішов у самоволку

22 вер. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Три роки позбавлення волі з іспитовим строком – таке покарання отримав бердичівський військовослужбовець за те, що самовільно залишив місце служби.

32-річному контрактнику ставили у провину неповернення на службу без поважних причин, що тривало понад місяць – правопорушення, передбачене частиною 3 статті 407 КК України. На суді чоловік пояснив, що у грудні 2014-го йому надали відпустку у зв’язку зі смертю батька. Після того він запиячив та не повернувся до частини вчасно, також не повідомив про це командування. З’явився на службі… аж улітку 2017-го, після чого був звільнений.


За клопотанням військового прокурора, яке підтримали інші учасники, після допиту обвинуваченого суд не досліджував інші докази щодо фактичних обставин, які ніким не оспорювались. При обранні покарання було враховано дані про особу військовика, тяжкість вчиненого і санкцію кримінального закону, а також наявність пом’якшувальних та обтяжливих обставин.


Згідно з вироком суду чоловіка визнано винним у скоєнні злочину проти встановленого порядку несення військової служби. Призначене покарання - 3 роки позбавлення волі із звільненням від відбування реального ув’язнення. На можливість встановлення іспитового строку (1 рік) вплинули визнання вини, щире каяття, сприяння розкриттю злочину, позитивні характеристики за місцем проживання обвинуваченого, який не є суспільно небезпечним.


Вирок іще не набрав законної сили.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.