Начальник Бердичівського районного відділу поліції провів прес-конференцію з журналістами — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Начальник Бердичівського районного відділу поліції провів прес-конференцію з журналістами

Вже традиційними стали зустрічі начальника Бердичівського районного відділу поліції Олега Мельничука з представниками місцевих засобів масової інформації у форматі прес-конференції. Під час такого заходу керівник правоохоронних органів нашого міста має гарну можливість і розповісти журналістам, і через них донести до населення статистику розкриття злочинів різного характеру як у місті, так і в районі, а також результати роботи сектору превенції.

Цього разу у четвер зранку розмова відбулася у доволі вузькому колі через відпустки багатьох журналістів. Проте це ніяк не завадило спілкуванню і на початку воно було дещо неформальне та стосувалося вакцинації. Сам Олег Мельничук зазначив, що він вакцинувався і що взагалі 85% особового складу райвідділу отримали щеплення, а, по суті, невакцинованими залишилося лише 26 осіб.

preskopnferentsiya 1


Що ж до роботи райвідділу протягом І півріччя, то було вказано, що надійшло 105 тисяч 67 заяв, з яких 407 - кримінального характеру, у 229 випадках особам повідомлено про підозри. Але така кількість повідомлень включає в себе дзвінки зі скаргами на собак, що гавкають, повідомлення, що голуб заплутався в дротах, сусід голосно кричить або ж не можуть дочекатися правоохоронців, бо вони їдуть з іншого виклику тощо, а кожне таке повідомлення обов’язково фіксується.


На рахунок кримінальних справ найбільше за кількістю Олег Мельничук назвав крадіжки. Їх налічується 143 за ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу України і 51 – за ч.3 цієї ж статті. В першому випадку встановлено 85 осіб, в другому – 35 осіб, що є гарним показником розкриття. Причому це крадіжки різного характеру: вкрали залишений десь телефон, косметику в магазині, велосипед надворі, інструменти в сараї чи в гаражі, квартирні крадіжки...


У порівнянні з минулими роками зросла кількість наркозлочинів. Їх за 6 місяців цього року налічується 49 і 38 осіб з них вже встановлено. Насадження нарковмісних рослин було виявлено у Бердичівському районі – Ружин та Андрушівка.

preskopnferentsiya 2


Серед більш резонансних подій керівник поліції назвав 3 вбивства, які були одразу ж по гарячим слідам розкриті, 1 розбій, а також 5 грабежів, з яких 3 особи встановлені. Хуліганства за півроку було лишень 4 і вони повністю розкритті, а от що стосується шахрайства, то з 28-ми випадків встановлено 6 осіб. Але воно й не дивно, адже серед шахрайств популярними схемами є псевдопрацівники банків, яким довірливі бердичівляни надають дані карток, тим самим втрачають заощадження. Розкрити такого роду злочини напрочуд важко, а містяни, хоч поліція постійно попереджає про такі схеми, просить не надавати незнайомцям дані, все рівно часто-густо потрапляють на гачок шахраїв.


Постійно проводять профілактичну роботу з громадянами дільничні офіцери поліції, а також працівники ювенальної превенції з представниками соціальних служб постійно працюють з родинами, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах. Тобто відбувається проведення роз’яснювальних бесід, перевірка умов проживання та виховання дітей. За цих пів року було здійснено 400 таких спільних рейдів, задокументовано 340 фактів неналежного виховання дітей, внаслідок чого на батьків або тих, хто виконує їх обов’язки, були складені адміністративні протоколи і навіть 10 дітей були вилучені із загрозливих умов для життя.


Особлива увага поліцейських зосереджена на виявленні фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. З початку року таких правопорушень було задокументовано 8, а протоколи – направлені на розгляд адміністративної комісії при Бердичівській міській раді.

preskopnferentsiya 3


Наприкінці прес-конференції Олег Мельничук додав і про часті випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Лише за пів року правоохоронці оформили 161 адміністративний матеріал на таких водіїв. Причому, як було зазначено, навіть встановлені великі розміри штрафів не впливають на керманичів. Крім того, працівники сектору реагування патрульної поліції припинили 79 випадків домашнього насильства, оформили адміністративні матеріали відносно водіїв за порушення правил дорожнього руху та навіть 300 матеріалів було складено відносно пішоходів. Нині триває комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги», спрямований на зниження рівня аварійності на дорогах шляхом посилення превентивних заходів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.