Увага! Змінені номери бердичівських вокзалів — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Липня

Увага! Змінені номери бердичівських вокзалів

Тоді ж містянам повідомляли, що номери стаціонарних телефонів будуть перенесені на цифрові АТС і деякі з них будуть змінені.


Це стосувалося тих абонентів, номери телефонів яких починалися на «двійку» і на «трійку». Їх замінили відповідно на «четвірку» та «п’ятірку». І якщо кожен з тих, у кого вдома ще є стаціонарний телефон, були сповіщені про свій новий номер, то багато бердичівлян тепер не знають нові номери телефонів установ та організацій.


Якщо мова йде про комунальні установи, то тут все дещо простіше, адже на квитанціях про надання послуг вказані їх контакти. Щодо інших, то доводиться хіба що в когось запитувати або ж самостійно йти туди і дізнаватися.
Ми будемо намагатися по черзі висвітлювати змінені номери телефонів на сайті «РІО-Бердичів», аби ті, кому потрібно, змогли їх для себе зберегти. Наразі ж вказуємо номери довідкових бердичівських вокзалів, щоб люди за потреби мали змогу зателефонувати і дізнатися розклад руху транспорту.


Автовокзал №1 нині має номер стаціонарного телефону 4-10-71, але є і мобільний номер – 063-864-85-77.

Автостанція №2 по вулиці Маложитомирська, 2 стаціонарного телефону не має, лише мобільний номер – 067-411-82-32.

Номер телефону довідкової залізничного вокзалу не змінився – 7-02-11.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.