За доньчину крадіжку у Бердичеві покарання понесла мама — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

За доньчину крадіжку у Бердичеві покарання понесла мама

02 черв. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області  

Донька пішла до магазину й поцупила там косметики на 700 гривень, а відповідати довелося матері. Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків з виховання неповнолітньої «модниці».

Розглянувши матеріали поліції, Бердичівський міськрайонний суд встановив, що у квітні цього року 13-річна дівчина скоїла крадіжку декоративної косметики з магазину по вул. Житомирській. Так як за віком вона іще не може самостійно відповідати перед законом за свої неправомірні дії, вживати заходів довелось до її матері – за те, що не забезпечила необхідних умов виховання дівчини.

У судовому засіданні жінка не заперечила факт доньчиної крадіжки та визнала свою вину в інкримінованому правопорушенні (ч. 1 ст. 184 КУпАП). Пояснила, що дійсно не догледіла за дитиною, а завдану нею шкоду компенсувала у трикратному розмірі іще до суду.

Закінчився розгляд тим, що бердичівлянку було визнано винною у невиконанні батьківських обов’язків щодо дочки. Зваживши на те, що до адмінвідповідальності жінка притягувалась уперше і повністю відшкодувала збитки, суд оголосив їй усне зауваження, а провадження у справі закрив за малозначністю.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.