1700 гривень – штраф бердичівлянці за неналежне виховання дочки — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

1700 гривень – штраф бердичівлянці за неналежне виховання дочки

26 бер. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Це одна із численних справ про невиконання батьками обов’язків щодо дітей і одна з небагатьох, де несумлінну матусю довелось покарати значно більшим штрафом, ніж зазвичай. А все тому, що жінку уже вдруге протягом року було притягнуто до адмінвідповідальності за неналежне виховання неповнолітньої доньки.

До суду надійшло одразу кілька поліцейських протоколів про те, що 39-річна бердичівлянка знову ухиляється від виконання покладених на неї батьківських обов’язків, не забезпечуючи належних умов виховання 17-річній дочці. Дівчина веде антисоціальний спосіб життя, палить і вживає спиртне, а також систематично тікає з дому.


З’ясувати, чому так відбувається і чи збирається матір ужити заходів із належного виховання дитини, під час розгляду справи з’ясувати не вдалось: жінка проігнорувала судове засідання, хоча була належним чином про нього повідомлена. Так як у даному випадку присутність особи, що притягнується до адміністративної відповідальності, не була обов’язковою, суд вважав за можливе розглянути справу на підставі наявних матеріалів.


Було зроблено висновок про повну доведеність вини жінки в інкримінованому правопорушенні, передбаченому частиною 2 статті 184 КУпАП, та застосовано до неї єдине передбачене санкцією даної статті стягнення – у вигляді штрафу. Його призначили у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень). Постанова суду набрала законної сили.

 

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.