Бердичівлянина арештували за невиконання суспільно корисних робіт — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівлянина арештували за невиконання суспільно корисних робіт

22 лют. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Що буде, якщо ухилятися від призначених судом суспільно корисних робіт? Буде адміністративний арешт – і в цьому нещодавно мав змогу переконатися 40-річний бердичівлянин, якого притягнули до відповідальності за статтею 183-2 КУПаП.

Розглянувши матеріали із місцевого органу пробації, суд з’ясував, що у січні цього року чоловік без поважних причини не з’явився для оформлення на роботу до жеку, у якому мав відбувати призначене йому адмінстягнення у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт. А не з’явився тому, що пішов на іншу (неофіційну) роботу, пояснив у судовому засіданні порушник, визнаючи свою вину.


Окрім його свідчень, винуватість підтверджується також складеним протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами представників органу пробації та письмовими поясненнями самого чоловіка. Тож суд визнав його винним в інкримінованому ухиленні від виконання суспільно корисних робіт та призначив єдине передбачене санкцією статті покарання - у вигляді адміністративного арешту.


Його термін становитиме 5 діб, відбування стягнення почнеться з моменту затримання порушника на виконання даної постанови суду, яка уже набрала чинності. А після адмінарешту на бердичівлянина продовжуватимуть чекати 120 годин раніше призначених суспільно корисних робіт.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.