Апеляційний суд погодився із вироком автоугонщику, винесеним Бердичівським міськрайонним судом — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Апеляційний суд погодився із вироком автоугонщику, винесеним Бердичівським міськрайонним судом

09 лют. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Вирок Бердичівського міськрайонного суду щодо чоловіка, якого наприкінці 2020-го року визнали винним в угоні «Жигулів», залишено без змін. Апеляційна інстанція відмовила захиснику у задоволенні скарги, не знайшовши підстав для скасування чи зміни ухваленого рішення.

Як уже повідомлялось, 38-річному киянину призначили п’ять років позбавлення волі із конфіскацією половини майна за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 289 КК України. З урахуванням покарань за попередніми вироками, загальний термін ув’язнення становить 6 років. Також чоловіка зобов’язали відшкодувати потерпілому автовласнику 10 000 гривень моральної шкоди.


Сторона захисту подала до Житомирського апеляційного суду скаргу, у якій просила скасувати вирок через недоведеність вини обвинуваченого, невідповідність висновків, що їх зробив суд, фактичним обставинам справи і порушення норм процесуального права.


Заслухавши аргументи сторін та перевіривши саму справу, колегія суддів апеляційного суду дійшла до переконання, що суд першої інстанції дав належну вмотивовану оцінку усім доказам, які перед тим повно і всебічно вивчив. Також апеляція погодилась і з правовою кваліфікацією дій обвинуваченого, і з призначеним йому покаранням як таким, що за видом та розміром є справедливим, необхідним та достатнім для виправлення та запобігання вчиненню нових злочинів. «Тому доводи апеляційної скарги є необґрунтованими. Підстав для скасування чи зміни вироку, що є законним та обґрунтованим, немає», - йдеться у рішенні апеляційного суду.

 

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.