У Бердичеві призначили покарання таксисту за крадіжку клієнтового телефона — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві призначили покарання таксисту за крадіжку клієнтового телефона

04 лют. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Забрав, здав і забув, однак через рік про крадіжку чужого телефона таксисту нагадала поліція. Довелось розказати, як на минуле Різдво підвозив пасажира, у якого в салоні випав мобільний, і як замість повернути гаджет господарю викинув із нього сім-карту та здав у ломбард.

Бердичівський суд визнав 27-річного жителя району винним у таємному викраденні чужого майна і призначив йому два роки іспитового строку. Під час ухвалення вироку було враховано факт повного визнання вини, щире каяття, вжиття заходів із відшкодування шкоди та активне сприяння розкриттю злочину, з часу вчинення якого минуло більше двох років.

Обвинувачений повідомив, що ввечері 7 січня 2019 року виконував одне із своїх замовлень: підвозив пасажира із с. Бистрик до Бердичева. Коли той вийшов, помітив під переднім сидінням телефон, одразу його вимкнув, вийняв сім-карту, а під ранок здав до ломбарду. До такого кроку його тоді спонукали фінансові труднощі, зазначив чоловік. Коли ж через рік ним зацікавились правоохоронці, він не лише викупив телефон у вже нового власника, аби повернути його потерпілому, а й відшкодував останньому 5 тисяч гривень. І ще стільки ж (про що написав розписку) збирається віддати із наступної зарплати, хоча вартість украденого пристрою становить близько трьох тисяч гривень.

Під час ухвалення рішення суд врахував також позитивні характеристики обвинуваченого за місцем проживання та роботи, і те, що на час подій він не мав проблем із законом. Тому було зроблено висновок про можливість замінити призначені 4 роки реального ув’язнення на умовний 2-річний термін. Такого покарання, на думку суду, буде достатньо для того, аби чоловік виправився й не вчиняв нових правопорушень. Вирок іще не набрав законної сили.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.